Prijava

Hahha, kapiram da je lik koji ju je upucao sad u fazonu "A lepo mi je reko Mersad duzmem nož, a ja glumim tu neku humanost...ŠTO JE NE ZAKLA TUTA BUGARIN ONOMAD, AAAAA!"

Hahah tek sad kapiram ime teme, kao priroda i društvo pa terorizam i društvo mali drugarići moi

SPREČENA TRAGEDIJA Psi tragači pronašli bombu na “Old Trafordu” http://sport.blic.rs/jn7r4r9

Au

http://www.naslovi.net/2016-06-12/mondo/teror-u-orlandu-ubio-50-ranio-53/18558919

Ajmo malo o ovome. Radikalizovani američki držvljanin avganistanskog porekla, pobio 50 homosa. I dok internet širom sveta veli "We are Orlando", šta kaže Vukajlija na sve to? Ok ili neokej?

Pray for MićkoCZV007

Bolje teroriste imate u Bosni

Inace mediji ne spominju da je i taj "radikalizovani" bio derpe i stalan gost tog kluba. I verovatno su ga drugi pederi zajebavali da je Taliban ili ga ostavio decko ili tako nesto, pa prso, uzno pusku i pobio pedere.

Ne verujem, kapiram da su muslimanski pederi u automatskoj prednosti kod pederske zajednice jer generalno tretiraju zene kao kerove. Ja kapiram da pederi ne mogu da smisle zene, pa kad Ahmed dodje i kaze hehehhe onoj mojoj sam gurnuo kisobran u dupe i otvorio ga pederi stoje u redu da mu popuse.

Pre ce biti da ga je neko slagao i uvalio mu krmetinu u sendvicu.

šta kaže Vukajlija na sve to? Ok ili neokej?

Ne znam što kaže Vukajlija, ali znam da ovo samo pokazuje što se desi kad država oće svima da se naguzi da je jebu u dupe i onda kad ljudi ne mogu da dođu na red uzmu pa jebu jedni druge u dupe... I figurativno i bukvalno.

a sta mislis da ce vukajlija da kaze na to,za vukajliju nije ok 90 posto stvari koje ostal svet radi a pogotovo ovako nesto...meni je O K,tho,al ja sam otvoreniji dosta

Meni je totalno ok da neko pobije 50 pedera, krivo mi samo sto nije 100

hahaa ja sam milsio da pita za ovo--,,we are orlando,,

nisam bas ocekivao da ce ubistvo 50 ljudi da se dovodi u pitanje dal je ok ili ne xd

Jesi ti još u CG brate??

A šatro se sad priča o donosenju zakona o kontroli oružja, ko i posle svakog drugog amoka u SAD...aha, biće.

Meni je interesantan izbor narečenog mudžosa dizvrši džihad nad honosima a i ptice na grani znaju da su isti protiv establišmenta...kolko je to pomućen um, šta mu oni smetaju.

Čeka se napad u Nemackoj, ne mogu vam opišem šta ce se desi, ne da tinja hejt prema Islamu nego ključa!

e nisam vishe,brate,sinoc sam dosao u bg

jbg,nisam ovaj put mogao do pg