Prijava

da, još jedna govno tema, to nam treba

Ahahahaha ajde ti idi na komentare pls. Nisi napisala ni 5000 postova dok nisi moderator postala i sada pišeš postove kao moderator a ne kao kosmopolita.

Ja se ne bih bunio da me svrstaju u MASKOTKE one teme, Makaronac

Pa ti ne ucestvujes na forumu, sta te briga za teme generalno.

Ako je kurajbera boleo kurac, a on je ostavljao 50 postova dnevno.

ahahahaha pa ćeš ti da mi ukineš postovanje na forumu?

http://blog.cleveland.com/nationworld_impact/2009/06/large_bear-in-bird-feeder.jpgAhahahaha ajde ti idi na komentare pls. Nisi napisala ni 5000 postova dok nisi moderator postala i sada pišeš postove kao moderator a ne kao kosmopolita.

ahahahaha pa ćeš ti da mi ukineš postovanje na forumu?

To ti upravo radis forumasima.
Gledaj koliko si ih banovala/oterala.

Kukaju mi ljudi na fb svaki dan.

Ko ti kuka majke ti, droljica Ana?

Banovani, na grupnim cetovima itd.

Koji kurac da se banuje za teme.

ja priznajem da sam oterala del boja i još neke posterdžije, i to smišljeno. sa foruma nikog.

Ma kakva nebitna i ja bih je mučio, ali i ona je dobila ban po privatnoj liniji koliko sam čuo.

usnica ti kuka? luks? ko još?

Cuo sam da je nebitna na cetu sa duplog napisala kosmopoliti ja sam doktor a ti samo peres babe i za 2 dana je nebitna trajnovana na duplom nalogu.

Koliko je dosadna mala pacovčina, opet ga vraćajte iz bana pa neka istovara svoja klikergovna po forumu jeb'o vas on, degenko mali.

nebitnu je banovo kaizen, to se da videti. ja sam joj banovala dupli.

Eru ne kuka, ali i on je dobio banove na teme.

jao da, eru, bez njega forum nema kvalitet, to sigurno

. ja sam joj banovala dupli.

Pa da, to ti je sa duplog napisala po prici. I onda si joj ti trajnovala taj dupli za 2 dana, tako nesto.

A evo vidis, normalno pricamo o banovanima i onda ovaj dodje i uputi mi 8 uvreda. I onda sam ja nenormalan i spemer.