Prijava

Ma nije ni bitno, Woods, u pravu si, eo vraćam:)

Profe, jebo ga ti, odgovori mi makar na jedno od pitanja?

EDIT:
Zanemari, vidio sam edit na uvodni post.

Što napušavaš Wudsa da si ga kao pustio da se prijavi a sam si tražio jednog jer ti je falio?

A ti budi srećan što si uopšte pušten da učestvuješ, obzirom kad si se prijavio...

Petroviću jel se ti to kliberiš iz četvrte klupe dok predajem paramecijum? Pustila sam te na čas da te ne upišem i ti umesto da ćutiš ti se još i benaviš jeli? Hoćeš da odgovaraš?

Plastični, dopisujem u 1.post kako stižem, ae lagano:)

Ok su ti ideje, imena grupa su, naravno, sprdnja, ali možda možemo tamo od 16 finala da odradimo tako nešto, videćemo:) SVakako hvala:)

@Bohor

Tebra, prvo nisam JA tražio nikog, nego da bi bilo lakše za grupe, znaš koliko sam uviđavan bio na prethodnim takmičenjima (uskakanja, zamene, pičke materine). Pravio sam bio grupe 5x6 i već sve napravio kad su se prijavili Bane Debeli i Woods, pa sam ih dodao de sam stigao. Ok su ovako grupe, moja i Cheova je najjača, a sledeća lagana, pa sam stoga promenio...nije ni bitno, brate

Dio, oš učestvuješ, tebra?

Može više defki ili samo jedna? :)

Nisam Prof, ali... JEDNA!

Jedna takmičarska, beskonačno revijalnih, narafski.

Mh :)
teško takmičenje baš ;)

Trazio si jednog, dečko se prijavio i ti mu sad sereš kako si mu učinio ustupak a tražio si ga.
Ti si odredío da je najjača? Da l si svestan da će ovo da uzmu ili Agilni ili Deky?
Naravno ako čupavi cigan ne bude drogiran ili neozbiljan.

Ciklona nisam izvalio isto

На ти брт, да отворимо причу.

http://vukajlija.com/przno/725900

Pa šta misliš za koga ću glasati i zbog koga sve ovo nameštam? Eheheh

I da - realno je najjača. Ali ae da ne zvučimo ko gejštine. Glete kurca, najjača grupa na takmičenju, na sajtu duhovitog karaktera, na internetu. Realno, serem i ja. Ae priznaj i ti da sereš i mojne si drveni advokat pro bono, nisu takva vremena.

A ne znam šta ja Woodsu smetam i na šta se žali, koja je nepravda naneta njemu, ae tačno sad?

Dobro znači da se bacimo na posao.

Raćoni, braćoni, ae turi samo u primeru SK 2016, da se zna da je za takmičenje, nisi morao u komentu:)

http://vukajlija.com/sucula/725906

kako da mi ovo sk 2016 bude zuto? zaboravio sam kako se linkuju stvari