Prijava

Tilmo debil klasican

Prove mislim da si ti jedina osoba na ovom svetu kojoj bi se samo malo smejao da je vidim u onom drecavom ogavnom pacotiju

пс исплати ли се увозити оригинал патике из кине за до 3000 динара пар, колико оде на порезе и царину?

мислим скупљи модели су око 200 јуана што је 3000 динара, наручили неки момци 10 пари и проверено оргинал, ваљда је јефтино јер их тамо праве, не знам шта је у питању

Isplati se ako je rok isporuke mesec dana i vise. Ako ide avionom slabo se isplati

мрзи ме сад са телефона да качим слике, рецимо џорданке набавити за три сома и продати за 10 што је мало овде за џорданке је ок зарада од једних патика ако рачунаш 20% пдва

Ima tema jedna sto sam ja otvorio sa idejom da radim to sto ti sad pricas pa su me gadjali govnima

не верујем да ћу радити то, само ћаскамо

Mada, ne kapiram ovaj post malo, češem glavu par minuta šta znači šta

Pseto je šiptar=drecavi pacoti.

Mislim da sam ti razjasnio barem malo.

A jesi bre poganica jedna, oceš sve da zavadiš :(

Drečavi pacovi i jeste ocaj, ovi iole nenapadni modeli su ljubazni

Od patika volim Ribok klasik (tipa poslednjih xy godina uglavnom njih nosim) i eventualno starke jer imaš trip da si u čarapama pa su kul za vrućinu.

Mada generalno i ne volim leto i smatram da su čizme nadmoćna obuća u svakom smislu, tako da ono, jebiga. :D

Al bukvalno što se obuće tiče, mislim da je jedini deo "garderobe" za koji mi je zaista bitno da bude baš kvalitetan.

реме оћеш џорданке за 8 сома?

какав ти је то одговор?

Maja dali ste penzionerka koja je svoju penziju zaradila u Šveckoj

Imam još do peMzije.
Srpske, naravno.

Pre bih nosio file papuce nego ovo sto si okacila da ti pravo kazem