Prijava

Kvota da euro osvaja neko iz donje polovine žreba 1.000000000000001

vi kao da zaboravljate na mentalitet naših dragih komšija...izduvaće protiv cigana sig

najbolja nacija posle nemaca hrvati

neko s bosancima neko s nemcima eh

Ma mentalitet Hrvata je takav da će ove cigane da oduce od fudbala i onda izgube od Poljaka.

Ko god je sastavljao kostur tipovao je da ce Spanija, Portugal i Engleska biti prvi u svojim grupama, jbg pogrijesi covjek.

Bolje Portugal nego Island. Kad se 11 Vikinga poslože u obrani i naprave bunker, nema tu nogometa.

Који менталитет Хрвата, о чему ви причате? Људи су били трећи на свету '98. на онаквом Светском првенству. Да вас подсетим да су избацили Енглезе на сред Вемблија и послали тиме Русе у бараж, иако су могли да их пусте. На прошлом ЕП нису прошли групу, али је мало фалило да избаце Шпанце и прођу даље. Имали су скоро и онај кикс кад су испали од Турака голом у 120. минуту, буквално у последњим секундама продужетка. Али поента је да играју скоро увек ко људи и ложе се често, али им то често и помаже.

Ако неко има губитнички менталитет, то су ови наши фудбалери. Кад смо причали како имамо најбољу и насјкупљу одбану на свету, примили смо 3 комада од Естоније у сред Београда. Добијемо Немце на СП и онда усеремо мотку против Аустралије и онда још наредних годину дана причамо како смо имали отворен жреб до полуфинала. Погледајте истини у очи већ једном:

Фудбалска репрезентација Србије = Кошаркашка репрезентација Хрватске

Наравно, не кажем да Португал нема шансе, може Роналдо или Нани да издоминира, али дајем предност Хрватима.

Колико се боље разумем у фудбал од вас, тачно се види да сам Далмош.

Што ми се није неки предак поунијатио, како бих сад уживао у овом првенству.

DEJE JEBAČ KAD JE NAJPOTREBNIJI DA ORGANIZUJE KLADIONICU?

OH BOŽE TO SU BILA VREMENA JEDINO DOBRO OD MADERATORA I ONI GA OTERAŠE

Majke mi one kladionice i ruleti bili do jaja

Pa na osnovu ovog kostura tipujem da će hrvati proći do polufinala kao što sam i ranije govorio.

Nijesam gleda sad ovu zadnju utakmicu Portugal Mađarska pošto sam spava ali vidim da je bilo 3:3... prethodne dvije Portugal me nije oduševio. Protiv Islanda su bili bolji u napadu ali nijesu imali baš mnogo rješenja za odbranu Islanda (a i mučili su se i sa sredinom ako ćemo realno)... Protiv Austrije zajebani u prvom poluvremenu bili, u drugom isto dobrim dijelom ali kao da im kolektivno svima pane nenormalno koncentracija u posljednjim minutima. Austrijanci su ih vrtili kasnije par puta da duge lopte...

Ako svi igrači Hrvatske budu spremni za meč vjerujem da opušteno mogu dobiti Portugal na sredini a to će biti ključ pobjede od 1/8 finala na dalje jer koga izmoriš na sredini ispušiće kurac ako utakmica ode na produžetke.

Ko god da prođe između Hrvatske i Portugala će se najvjerovatnije namučiti protiv Poljaka, mnogo su nezgodna ekipa i mogu bilo koga da izbače u nokaut fazi.

Poljaci tripuju italijane, bez primljenog gola

Hrvati mogu ladno do finala.

Karace Kristijana sa bar dva gola razlike

Hrvati ako, a komotno mogu da, dobiju portugala prolaze barem do polufinala...

ovaj gornji deo kostura mi sve ide na polufinale Hrvatska-Mađarska... ahahahahahaaa

donji deo kostura ne znam da l će Italijani ili Nemci igrati protiv Francuza

Не би ме чудило и да се Пољска нађе у финалу.