Prijava

да ли се за клин шит рачунају и евентуални продужеци, или само регуларних 90? или се клин шит и у продужецима награђује с још којим бодом?

Other
• Extra-time events count but penalty shoot-outs do not.

ок, јасно, ал' је срање да нема клин шита ако у продужетку падне гол. што му онда не би давали бодове за одбране пенала после продужетака?

e,da,moram da se pohvalim.imao sam dragovica.
brat ispostovao!

јеб'о те драговић у уста :)

мислим да сам управо изгубио милион. оставио као у резерви, извршио трансфере, реко' да видим како изгледа, потврдио, мислећи да ће тих милион да блеји са стране за случај да се предомислим, сад гледам да ипак заменим једног коме је цена 7.5м, кад оно курац, каже: "расположиво 7.5м", очекивао сам 8.5. уефа напредњаци. да л' још нешто да ме усере сем рамоса, милера и драговића, изнервира ме фантази више него кладионица.

едит: а можда ми и нису украли милион, сад нисам сигуран, могуће да сам убацио неког другог кад сам видео да ми претиче, ево не знам.

ne mogu reci da nije.
jebali ga mama i tata iz grocke

Ostaju ti pare koliko ja vidim, mislim da si se preračunao nešto.

Izmenio sam neke igrače, ali iskreno nemam pojma šta će biti. Nekako mi niko ne deluje kao sigurna stvar, eventualno poneko iz odbrane

да, да, изгледа да сам убацио алдервирелда уместо хектора па је ту отишла разлика. ал' сам сад свео на једног немца, није добро никако, морам да враћам милера ипак.

da nisam koristio vajldkard, imao bih 10-15p više

specijalni pozdrav za @aleksandarkg, volim kako uvek sa entuzijazmom pristupaš fantaziju iako si uvek među najgorima

da nisam koristio vajldkard, imao bih 10-15p više

Ja mozda i 20-25 brt tuga. A mislio sam da cu odraditi do jaja stvar vajldkardom

i još smo se izjebali jer sad moram duplo da mislim kad budem sastavljao tim za nokaut fazu pošto ćemo pred četvrtfinale da imamo po 4 transfera

a uzeo sam wc samo zbog milera jer sam računao da će bar dva da da

specijalni pozdrav za @aleksandarkg, volim kako uvek sa entuzijazmom pristupaš fantaziju iako si uvek među najgorima

http://image.prntscr.com/image/1d4c06e8ccc04f1ba7c7a2add3fee381.png

jedini moji ciljevi su da budem ispred bosanskog smrdljivka armina van burena i kragujevacke sisice aleksandra kg, mada mi je on uvek bio musterija u svim fantazijama

Neka, neka, tako su i ružno pače svi terali iz društva pa znate šta je bilo...

Pretvorilo se u labuda, eto šta je bilo!

Kad se ja pretvorim u labuda, moći ćete da mi poližete muda xDDD

Polako sa Arminom braćo

pošto ćemo pred četvrtfinale da imamo po 4 transfera

Znaci bice moguce da se promeni nesto na tabeli, realno ako neko kao npr ja ima 3 igraca iz engl a engl ispadne onda mrka kapa, moras da udjes u minus sa transferima..
Bio sam ubedjen da niko nece moci da stigne Lerija kad ono medjutim.

Ladno sam mislio da si CG Armine, duboko sam razocaran ali ok sta sad, kad god Car nije online dolazi u obzir da ti se obratim ^^

Ma iz Bosne ti je on, pa pisao je da je iz Mrkonjić grada toliko puta, da l' stvarno nisi znao?

Ni ja nisam znao. Eh, polako sa Arminom.