Prijava

Sad ga lomi Lewa, do poluvremena gol da se mune.

I meni je sličnih par igrača, računajući Bejbla kao kapitena.

Hahaha, posle 30 sekundi pada gol, majstori!

e ps sanjao sam te sinoc brt hahah

Hahaha sta sam radio brt

OPAAAAAA brat Kuba ga metno, u njega sam najviše sumnjao od svih igrača sa sredine.

Ja iskulirao spance i italijane kapiram da ce biti 1:1

zašto mi ne radi fantazi da vidim kolko poena imam od blažčikovskog

Ne secam se najbolje, al bili smo kod,nekog,jezera reke sta li i ide vojni kamion onaj i natovaren iza balonima, a u balonima je neki gas prezajeban i valjda tu nastaje sranje jer dolazi do eksplozije, ti se proderes trci i okrecemo se kroz neke ulicice i uskacemo u jezero, ali trcimo po plicaku, i ja te pitam je l trcis u papucama, ti mi lazes da,i,ja u fazonu ok i trcimo napred tako jer eksplozija rusi sve iza nas i pravi i talas u jezeru i tu prestaje,ja msm

Jao, ja sam sanjao stevču jebenog.

Ode klin šit Fabijanskog, kapiram da bi imao 7-8 poena. Nikako me neće s golmanima, jedan klin šit iz sedam mečeva.

Imaćeš s lorisom klin šit, opušteno :)

Ja uzeo henesija iz velsa i harta, pa se predomislio i harta zamenio lorisom.

Ja uzo Subašića ali pošto igra isti dan kad i Fabianski promenio sam i uzeo Haldorsona. Zato što je jeftin i zato što sam bio ubeđen da mi ne treba rezervni golman, bio sam siguran u klinšit Fabianskog.

Ja imao glika, bio ubedjen u klin sit. Nista, ulazi vardi...

Ajde bejl jebem ti sve krvavo pre grizmana sam te metnuo

Jel ovo asistencija bejla?

JESTE :D

A DIDU DIDU DIDULEEEEE

Do jaja valjda grizman nece biti bolji da mi ne bude zao

Ajmo sad kikica mali kapitencic da metne dva komada kroatima

Zajebane dileme me muče. Da li da ubacim Haldorsona umesto Fabianskog ,koji nije klinšitovo ali je doneo solidnih 4 boda, i molim se da ga Island ne primi od Engleza?
Bejl kapiten imao asistenciju. Da li da se zadovoljim tim učinkom ili da probam sutra sa Pajeom, Grizmanom, Azarom, Krosom ili Lukakuom? Noćas mi nema spavanja.