Prijava

Ma gotive se opasno njih dvojica sta pricas, otkad je dosao pogba svaki dan sa ibrom izbacuje neke slike snimke zajebancije

i ja mislim da se gotive majmunčine

bem ti lebac, pa nisam znao da djavoli danas igraju
e jbg

još bi se lepše zgotivili u radnom logoru Deliblato kad bi ja preuzeo globalnu vlast

Eh, taj Devojački Bunar <3

иначе, солидне наградице за 0 уложених евара

https://fantasy.premierleague.com/a/prizes

Ko ima Aguera i Ibrahimovića ne treba mu niko više. Ja debil sviram kurcu, mogao sam da dovedem Aguera ali oću ja da probam sa Vardijem i da zaštekam £3.5 za zlu ne trebalo.

Ja gledam kako da ih uparim, odreci cu se sredine jebe mi se

Ja imam taman dovoljno u banci da prodam Vardija i dovedem Aguera i to ću da uradim ako Vardi poduva kurac danas a imam osećaj da hoće. Nego ne mogu da prežalim što to nisam uradio na početku.

Prodao sam Vardija doveo Aguera, sad će verovatno Aguero da sjebe zadnju ložu na trenigu a Vardi da metne 3 gola u sledećem kolu.

64 poena, šomi kajgana - zadovoljan je

Imam i ibru i aguera, hmm ajde kapiten lamela da bude sve cu da ih sjebem:d

хех, Негредо јебени 2 асистенције за полувреме... сад већ делује као солидан избор

Danas svi igraju fantazi. Sve sto je potrebno je da.ubacis ibru kapitena u tim i provociras ostale da.su nubare sto ga nemaju.
Oldskul igraci znaju da ce aguero i ibra kad tad posustati i strpljivo cekaju trenutak kada ce se lukaku kerol i ostala imena polako probijati do vodece grupe maratona.
Andergraund batice. Svi koji imaju ibru aguera i zirua u timu su totalni noobovi
NOOB
O
O
B

Malopre sam resio da odem na premierleaguefantasy.com, izgleda da su mi nosioci poena na klupi ili povredjeni a marez kapiten. Nije lose. Ali cini mi se da fantazi nije igra za mene, moras biti pravi mali geek da bi ispratio svako kolo. Nazalost ja sam onaj tip sto ima zivot tako da sam u startu predodredjen za neuspeh.

Zelim ostalim drugarima noobarama mnogo uspeha i puno golova u mrezi mancesterovih rivala da se veselimo \©/ ja i gvozzden

Paje ne igra, sto znaci da ulazi Kapue sa svojih 9 poena. Imacu oko 75 bodova, ja prezadovoljan

Vec 4 izmene u jednom kolu kakav si ti doktor..i Ali ti nije odigrao minut xaxaxa..

Vidim da ce Fk Obilic da odmakne opasno vec posle 2 kola, vec sam se smorio