Prijava

deky_aod
Sok od kurca koliko pet vekova ima godina?

Axaxaxax

tako isto i šapčani reaguju

Pa jebate nije im Vuk Karadžić ujak pa da se ljute. Gde će ćopav čovek da se jebe po Šapcu da gega

Бохор
Ja kad sam jednoj drugarici rekao da je Šumadija kolevka srpskog krenula da mi plače i viče ne nego je moja Loznica ne nego je moja Loznica

Drugaricu iz Loznice još davno prilikom upoznavanja sam pitao "Gde izlaziš u Loznici?", jer se baš dosta razumem u klabing scenu u Loznici i ona mi je odgovorila "Na stanici.". Tako da ono možda i pričaju najknjiževnijim srpskim.

a najveća ironija što je vuk celog života govorio da je samo hercegovački pravi srpski i da srbijanci pričaju pogrešno

http://image.prntscr.com/image/14802feae0b94ddea897498076a5b12b.png
evo, ja reko da se književni ne koristi na ulici, ti reko da ja mislim na kuranski, što znači ELEMENTARNO NEPOZNAVANJE ARAPSKOJ JEZIKA I KULTURE možeš da me povučeš za donji kurac

bakero

ne mogu više ovo brate, leba mi, sačekajmo nekoga stručnog ili barem dejanovog šofera

Baš celog života?

ja sam mislio da ti znaš da se msa koristi u svakodnevnom životu te da misliš na klasični, ali kao što sam rekao nek ti bude, ne mogu s tim da se bakćem dok branim kosovo na istoričarskim forumima

i koji je kurac bakero

Baš celog života?

što misliš da mu je najverniji sledbenik promenio ime u đuro daničić

ahah, i molim te, obrati pažnju na Istok i Đurakovac pri odbrani

bakero

kad sam rekao da branim kosovo nisam mislio na odbranu srpskog imperijalizma

zato što su ga zezali kad se predstavljao:

-ja sam đura

-uleti ti kura

----------------

-ja sam đuro
-ok

Šofer govori Malayalam iz Kerala-e je (Indija) i zna da čita i da se moli na Arapskom ali ne zna da se SPORAZUME.

pa brani malo i srpski imperijalizam pls

Jer nije isto književni i živi Arapski.

solidan skeč ali se u originalu zvao đorđe popović jbg

nema osnova za odbranu srpskog imperijalizma na kosovu jbg

Care oces da te isutiram sada kad o kosovu i metohiji kenjas