Prijava

Ja 7 amera, dva francuza, srbin, hrvat i nigerijac.

Jedva cekam da pocne bas sam ushice. Zasto ovo nisam igrao ranije, zasto.

Лапровитола релативнo јефтин (60) а могао би да има фину минутажу обзиром да игра Аргентина са Нигеријом прву. Одличан шутер.

mitke pa nemoj otkrivati ko je dobar i koga ces da uzmes treba da se nadmecemo :D

Брт, занш да сам ја онај доброћудни тип који воли да помаже. Остале изабранике нећу откривати, обећавам.

Čuo sam da je armin van buren napravio nalog tamo, ali je batalio odmah jer ne može da nadje megrejdija i džordana.

štimac vam je bagatela, 30, a potencijalno noseći igrač prvenstva koji je jedva dočekao da se bobi ne pojavi

ovo je njegova godina

zapamtite ovaj post pičke

Šaljite i meni.

Nesto sam smuljao sta ce biti videcemo

Nemam kad da se udubljujem u analizu, ako budem imao vremena sutra, prekosutra izmenjacu mozda nesto jbg

Bitno da je simon kapiten u timu ocekujem 5 hitaca van linije 6,75 protiv venecuele

ollanik
Радјард Куплунг

zeussick

Dzankee
Митке
Shomy23
Makaronac
aлександаркг

izijem flips

dukka molim vas prosledite mi password hvala

lečki_mrav
ollanik
Радјард Куплунг

zeussick

Dzankee
Митке
Shomy23
Makaronac
aлександаркг

izijem flips

dukka molim vas prosledite mi password hvala

http://vukajlija.com/recnik/autori/316137

Ви што сте залазили на МВП-јев форум вероватно сте запазили овог лика. Ушао сам вечерас на сајт и видим порука од њега, каже регистровао се и није му било јасно зашто не може ништа да пише. Објаснио сам му да му треба 50 бодова за то и да ћу му послати шифру лиге тамо ако се сложите са тим. Он се за разлику од Црног није надркао лоло, тако да треба да се изјасните сад.

mora prvo da napishe defku neku. inače predlažem da stavite kelatija u tim jeftin je samo 39 poena a mislim da će doprineti više od toga

Хаха, ако дефка преживи модераторску процену квалитета и не буде плагијат, може да се такмичи.

ček, registrovao se da bi igrao vuka ligu? :)

Да. Вероватно оће човек да ми се реваншира у потпуности, пошто сам му прошле године избио прво место из руке у последњем тренутку. Тако да ја гласам да му се дозволи учешће, јер мислим да би било јајарски с моје стране да устукнем.

Neka napiše neku defku, izudaraćemo svi plus i to je to. #Budimo_ljudi