Prijava

pa malo je njesra priča al ono ja nemam pravo glasa lolo

против!
планирам да освојим лигу, а знам да је био јако добар у ЕЛ фантазију (а ето, кажеш и да си њему отео прво место на прошлом ЕП), тако да не мере!

серем, може, мада звучи мало геј, хоће да се реваншира у потпуности тако што ће да упадне у све лиге које и ти играш, лол.

па откуд знам, оставио сам прекјуче тамо један коментар шаљиве природе, у фазону "чувајте се" и ето човека данас

Направио сам тим, дајте ми шифру.

nek napise definiciju da isplusiramo i dajte mu sifru pa da ga jebemo ko konja

jos ako se bude zajebao pa slusao savete duke i ace kilograma ne moze da pobijedi u dva zivota

Lol to je onaj Crnogorac nabedjeni

pa onda eto razloga vise, kazi mu stec samo da bude aktivan ovde na temi pusticemo tilma na njega

+1 за убацивање чоика у лигу

кој ће нам курац, има десетине других лига где може да игра

Ja bih voleo nekog novog ovde, da vidim kako ce da se koprca. Kao pseta kad sam jebo onomad.

Hah da l je lik napravio profil da bi igrao fantazi sa nama jbt

Ni ja nisam za to da ga pustimo, pa najlakša stvar je napraviti profil ovde, onda bi mogao bilo ko da učestvuje, tako smo mogli pustiti i druga od crno za fudbalski fantazi

Al zamisli nekog novog ko ne zna kako funkcioniše ova grupa ljudi ovde.

Verovatno bi na početku bio fin, pa bi se trudio da se pokaže pred svima. To hocu da vidim, za koliko ce da shvati da je ovde nesto cudno.

Kao pseta sto sam jebo onomad.

Daj idite u kurac, zamenite Rasnog za Tilma, ne mogu da gledam više kako se blamira.

Beži bre spodobo.

Tilmo lečki je u pravu. Puno se blamiraš. Ne možeš nadoknaditi vreme iz bana, polako.