Prijava

pa valjda za izbegavanje borbe od strane mongola, realno ono, bežo je jebeno zadnjih pet sekundi, mislim neki pričaju da je kao preoštro al ono jbt šta, ovaj nije mogao da ostvari napad u tih pet sekundi?

plus neki lik što je navodno gledao ceo meč kaže da je ovaj ceo zadnji minut diskutabilno vodio borbu

a ovo skidanje kažu u komentima da je mongolski način pobune protiv krađe, kao, evo uzmi mi sve, ostavi me golog. to je verovatno tačno, znači nije puki popen, vidi se po ovom drugom što je mirniji, on se baš proračunato svuče haha

ако је за пет секунди, то је права трагедија, пошто овај очигледно то ради зато што не може да се контролише.

просечни, одгледај клип, шта си ти, неки важан курац, па да ти не трошимо пет минута?

pa jebe se sudijama zašto on to radi, bukvalno je trčao od njega zadnjih pet sekundi, realno kako to da dopustiš?

не кажем да су погрешили, само је трагедија са његове тачке гледишта. ми смо узели злато за избегавање, је л' да? а нико није бежао.

zadnjih 20 sekundi

i neka su ga kaznili kad je degenerik

добро, макаронац, за тебе знамо да волиш да гледаш трагедије на клиповима.

kakve to veze ima sa ovim i mojom konstatacijom da je lik degen?

treba da ga oplakujem, šta?

ништа, само и ја констатујем. попиј пиво.

Mi smo mala ali sportska nacija. Mađaro ima duplo više medalja od nas, i 4 puta više zlata. A mi istorijski uspeh na ovim OI imamo.

Srbi - kurčine umišljene.

kod nas je sport pederski i nebitan dok god ne osvojimo nesto.posle toga je naporan i bitan.

Dio, najjače kako svi to pominju a Danska ima šesnes puta više medalja lolo

#glupisrbi ovaj hešteg da se uvede

Jamajka ima fazon 2-3 miliona stanovnika, ni toliko, 11 medalja, 6 zlata. Sad srbenda dođe i kaže jeste al oni imaju Bolta, jeste i mi imamo Đovaka xue xue.
Poenta je da se tripujemo. Kao i uvek, kao i svuda.

#glupisrbi

сигурно се само срби трипују да су спортска нација.

Da, uvek je valjano opravdanje "a i on je to uradio nisam samo ja".

Sudija: Zašto ste obili zlataru i pokrali zlato?
Lopov: A pa nisam samo ja, i Petar Pan je ukrao, pa sam mislio, ono...
Sudija: Oprošteno ti je!

mi srbi smo nebeski narod
bog je srbin
kosovo je srbija

ne mogu da osetim nikakvu emociju sto se tice uspeha reprezentativaca u riu, ali nije ni cudo jer vec dugi niz godina ne pokazujem emocije uopste sto se tice licnog zivota