Prijava

Hehehe kakav visok intenzitet humora

Наравно да не очекујем да вуче лајне по казинима у Монте Карлу, али иритира то неко флафичасто понашање које се пласира у медијима. Уствари није иритатнтан он, колико људи око њега који се труде да све то изгледа као у оним америчким тинејџерским филмовима и серијама. Али зна се да ко се не иживи у младости, подетињи после четрдесете. Тако ће бити и са њим.

И јесте иритатно то што се он понаша као да му Срђан да је паре, а не он Срђану. И тај хејт не би постојао да се Срђан не бахати по Београду, да изиграва неко мудо, да често вређа и понижава људе. Сигурно је највише изнервирао људе кад је на његову иницијативу Небојша Вишковић отеран са РТС-а јер, забога, није довољно хвалио Новака у преносу неког меча.

Mislim da nije sve osmisljeno sto se tice njegovih nastupa, stvarno je duhovit. Problem sa njim je sto ga svi bezrezervno podrzavaju normalno da ce se u takvoj situaciji osiliti i bacati sve moguce skeceve iz rukava koji ce se odlicno primiti zbog toga sto ih on izvodi. Mene je kod njega jedino izmerviralo kada se u nekom nebitnom mecu za koji se znalo kako ce se zavrsiti u mesovitom dublu tripovao da je glavni baja upravo zbog boosta javnosti pa je prepun samopouzdanja.bio i uzeo celi dogadjaj u svoje ruke teska sprdnja bila a oni jadnici sa druge strane.mreze morali da se smeju na te smesne situacije kao zalece se reketom a ono polako dobaci pisanje ono pravo mislim da nas djovak.nije to namerno uradio nego je samo glup da primeti da omalovazava dvoje.ljudi svojim ponasanjem. Oni su prenebitni svakako ce dobiti mec ajmo se sprdati kao lester ne moze celzi dobiti a eto uzeli titulu treba u ozbiljmim stvarima ostati priseban i gospodin a on to nije nikako pritom je ljigav kao zeljko joksimovic.u vecem delu karijere jedino gotivan je bio u vreme izdavanja pesme varnica cak mi je.gotivan

Ja mislim da je glavni animozitet prema njemu krenuo kad je marva shvatila da se nesto od njegovih para ne sliva u njihove dzepove, ej za koji kurac ja njega bodrim preko televizora

po meni je najgora jelena, vidi se da je kurvestina ali ne mislim to doslovno. Nego kurvestina u smislu da je los covek. Lici mi na one kurve karijeriste iz neke studendeske organizacije

Pa naravno da je takva, koja normalna riba bi trpela lika koji je zaradio 100 miliona, a trazi pare od tate za semenje pakistanske leblebije i kokain

Бомбаш, па није он Црвени Крст. Није он дужан Србији ама баш ништа, јер му Србија није ништа ни дала. Али је дужан да дресира своју породицу да се не понашају сви у фазону: ми богати, ви говно.

Флипсе, за Јелену си у праву. Није она тако слатка, безгрешна, скромна и наивна као што се представља. Удала би се она много раније да су нпр. Пашански или Типсаревић имали каријеру као Ђоковић.

Није он дужан Србији ама баш ништа, јер му Србија није ништа ни дала. Али је дужан да дресира своју породицу да се не понашају сви у фазону: ми богати, ви говно.

коме је дужан да дресира породицу?

Bila je inače pre njega u vezi sa takođe jednim teniserom, ekskluzivna informacija.

Fendere, opasno, ali opasno me podsecas na Gonza

ma boli me kurac za njegove pare, sto se mene tice ne mora da daje nista u humanitarne svrhe i ta sranja zabole me bas....al jedna od stvari koja takodje bode oci je to kako je on veliki humanista ovo ono, a kladim se da u karijeri nije dao vise od 100k dolara od svojih para

kad se skupljala pomoc za neko dete da ode na operaciju srca, majka tog deteta je rekla da je nole dao pojedinacno najvecu sumu od svih ali je zamolio da ne kaze koliko, znaci dozvoljeno joj je da kaze kako je nole dao najvise para a nije dozvoljeno da kaze koliko.sigurno se nije nesto pretrgao nego je dao malo vise od ostalih javnih licnosti dovoljno da moze za njega da se kaze da je dao najvise.teska jajara od coveka.pa sa onim njegovim kaficima, jednom sam se zajebao i popio espreso, konobar kad mi je naplatio nisam mogao da verujem.kod nola humanitarca cene duplo skuplje nego kod ostalih.zato je i zatvorio te kafice jer niko nije bio lud da ide tu

па, ето, попијеш кафу, а знаш да си помогао да се спасе неко дете. шта ћеш лепше?

Није он дужан Србији ама баш ништа, јер му Србија није ништа ни дала

Baš ništa, osim postojanja države sa policijom, zdravstvom, obrazovanjem, sudstvom, putevima, pravilima poslovanja itd.

Fender : ma ova srbija kurac ništa mi nije dala, nije ovo ništa bolje nego da sam rođen sam na svome u paleolitu

Fender u paleolitu : preci huligana iz Ćuprije ga prže na ražnju posle 23,7 minuta

nije mu srbija nista dala, a dva pripadnika ptj ga prate u stopu svuda, sve o trosak drzave!?

Što se tiče idućih OI u Tokiju Bejzbol i Softbol se vraćaju nakon 2008. (?) iskreno ja se ne sećam da je bilo Bejzbola i Softbola ikada, ali aj dobro, i dodaju se karate, ovo me čudi da nije uvedeno još od ranije, ali znam da ima neka priča zašto nije. Kao i surfing (netom) BADUMTSSSSSS, sportsko penjanje i skejtbording.