Prijava

Bravo truć. Aktuelna tema. Gledaj sad komentare lolo

A onda ok. Pravi brate nagovori joj se reakcijom zaslužila je to!

Biljana je, bez zajebavanja, mnogo gotivna glava.

ех, да је вукајлија сад што је била некад, па да за сат то виде сви на интернету. сад ћеш добити два и по коментара.

мада ми се не свиђа што се сад издваја шпановићка, а код сваке власти је била гомила спортиста у реду за љубљење. шта сад, није она најгора.

YouCantHandleTheTruћ
ех, да је вукајлија сад што је била некад, па да за сат то виде сви на интернету. сад ћеш добити два и по коментара.

.... bla bla bla..... ko poslednji izađe nek ugasi svetlo!

a šta je bilo nisam ispratio

није она најгора.

Ona je najbolja, ako me razumeš...

Spanovicka rekla hvala drzavi za uslove i sto su joj pomogli da osvoji medalju i postala drzavni neprijatelj no2 o zivote

Stvarno si bre jadnik hahaha šta kao upalićes masu
http://imgur.com/lTsfNFH.jpg

pa da, ne smeš naravno da vređaš pristojan svet srbije komentarima koji nisu "vaaa sns krade i vučić je nepristojan"

Ћилмо, објава на Џивџану кошта 10 евра иначе, али за тебе је 7 евра, ако си заитересован.

Predobra je pička Španovićka da bi joj se išta zameralo. Kakva gracioznost, Dio mio!

na isusu je 50 centi

specijalno graciozan deo španovićke je faca

тих 50 центи ти неће бити доста кад ти стеван буде наплаћивао права на коришћење џивџана.

Е, рече ми друг да му је неки што ради у Блицу рекао да је то Штефанеково оглашавање било са лажног профила на фејсу. Као "насели смо сви, јебига". И ништа демант, остаје тако. Ако је стварно истина, не знам како он сам није демантовао, мада, можда не жели да диже прашину више и капира да је боље и да ћути. Куцао сам на фејсу, има један профил који делује као прави и на њему нема тог статуса, бар га не видим ја који му нисам пријатељ.

al čekaj, šta je problem, i on je rekao nešto slično kolko sam pohvatao, da je država podržala sportiste?

Kako možeš da ne budeš prijatelj čoveku koji nam je doneo zlato?

Jel bi da budeš Davor ili Kristijan?

Evo gvozdene

Izuzetno sam zadovoljna podrškom države mom sportu i naravno realizaciji mog programa. Nama je omogućeno da se sa zadovoljstvom bavimo onim što volimo. Nadam se da će se nastaviti sa ulaganjem i popularizacijom atletike u Srbiji”, rekla je Španovićeva, saopštio je Atletski savez Srbije.

Nije opljuvala vucica ko prlainovic i izdajnik je eto