Prijava

odlicno funkcionise azar kosta pedro trio.

citam neke glasine.manc ce izgleda opet da trosi kintu.hoce ozila u januaru.
zaza ce najverovatnije vec u januaru iz vest hema.

di je tomovic od premijer lige.
ima da ga jebu izmene sanderlenda.

miki, piše se "otprilike"

ne bih te ispravljao da je neka druga situacija, ali nakon što si kupio karticu za menzu, samo je pitanje vremena kad ćeš upisati i fakultet, pa da se ne obrukaš tamo xD

mickey993
http://www.sportske.net/vest/transferi/sansa-karijere-konte-umesto-ivanovica-dovodi-drugog-srbina-281443.html

čelsi rešio da oslabi odbranu, imam utisak da je tomović gora kiksara od baneta

Makaronac
miki, piše se "otprilike"

ne bih te ispravljao da je neka druga situacija, ali nakon što si kupio karticu za menzu, samo je pitanje vremena kad ćeš upisati i fakultet, pa da se ne obrukaš tamo xD

Đe si ti u mom postu video ''otprilike''?

A i brt ja sam batalio faks još 2012. tačnije 2 meseca pošto sam ga upisao. Nikad više neću tako u životu da se zajebem pa da upišem neko od tih govana.

U igru na stranu plavaca je ušlo čvabalo xD

Steven Gerrard, what a player.

Champions League X1
Club WC X1
League Cup X2
Comm Shield X2
Prem League X4

Oh no, that was Anderson. Sorry.

nisam mogao da gledam tekmu usled tehnickih poteskoca.jebeni strim se zakucavao.elem,vidim da ih je manc razmontirao,al su splacina od ekipe i nece im pomoci jos milijardu evra za pojacanja.
mislim da je bilic sebi kupio jos jednu tekmu.hoce da ga oteraju.steta.ipaka,nema rezultate.

citam neke transfer glasine.staridza povezuju sa vest hemom, a depaj bi trebao u romu na pozajmicu.

Staridz u WH..taman da im popuni sve bolnicke krevete, 200 igraca povredjeno. Steta, ima talenat..

obzirom kako su igrali u napadu i kako se svakih 3 dana neki napadac povredi, staridz bi im bez noge bio najbolji napadac.ikada...
mislim da ce i sakoa da oteraju.citam natpise kako je okacio neki klip di trenira,a klop ga odjebao.mogao je da bude dobar igrac.crna psina koja ih razgrce po terenu.

mislim da ce i sakoa da oteraju.

Ma da to se zna, nesto se istripovao, zavrsice u Halu.

EDIT: Evo ga briše postove, sad ja ispadnem lud :(

nece nesto, zato, jel si mogao da otvoris

Jesam, ali već je bilo prazno :(

Tišti me šta li je pisalo ... :/

Sad mi namerno poturaš bofl robu... :(

nesto sa troll fudbala, ne znam zasto nece smece prokleto