Prijava

3. Да поред + и - постоји и предложи за одабране, умјесто * нпр.
И да се на основу тога одабирају садржаји.

Ovo je go kurac.
Jer znamo kako debili sa fejsa isplusiraju neke skroz kreten postere.

@YouCantHandleTheTruћ, a šta ako bi negatvan skor na komentarima sa sobom povlačio i ban? Ili zabranu postavljanja komentara na forumu na primer?

@YouCantHandleTheTruћ, a šta ako bi negatvan skor na komentarima sa sobom povlačio i ban? Ili zabranu postavljanja komentara na forumu na primer?

Znači da za ban već imamo moderatore i da minusi na komentarima samo znače da se komentar ne sviđa većini ne da je komentar za ban loool

па ништа. не знам шта је циљ твојих предлога. ако хоћеш нове кориснике, онда мораш да додајеш нове ствари као што су били постери и реакције. ако хоћеш да унапредиш доживљај постојећим корисницима, па онда гласам да се уведе КВАРИША пре него било који од тих предлога.

PENIS VAGINA IZMET DOJKA

PENIS VAGINA IZMET DOJKA

Dobar predlog.
ZA!

@YouCantHandleTheTruћ, ne znam koliko je kvalitetnih autora otišlo sa sajta, ako bi se oni vratili, možda bi njihov sadržaj privukao ljude da ponovo posećuju Vukajliju. Evidentno je da poseta opada, da stvari dosta teško ulaze u popularne, da ima puno hejtera...

Ja mislim da je ovo naprednjački bot koji bi nakon što bi se ovo uvelo doveo botove na sait i onda banovo za komentare "vučićću pederu" a "govno žuto" bi se plusiralo
Banuj ga trajno truće

ako bi se oni vratili

Mozda ako ih lepo zamolimo.

да вратимо квалитетне људе треба нам ХР сектор, а тога тешко да ће бити.

Promeni naslov u "Hvalitetan Prijedor za unaprijeđenje saitoa"

Ne ide ovako da se zove tema

@VELIKIBLEK, ja bih ih pre ljubazno obavestio da će da im se obriše sadržaj ako se ne aktiviraju. Lepo automatski email svima koji su neaktivni, pa nek' se češu posle. Ja uopšte nisam ulazio u najnovije postere dok nije presušilo ocenjivanje. Onda kad se pojavi jedan poster dnevno u popularnima, onda il' batališ sajt, ili pređeš u najnovije.

Možda može da se smanji minimalna granica za ulazak postera u popularne, negde na 15, šta znam

Promeni naslov u "Hvalitetan Prijedor za unaprijeđenje saitoa"

Ne ide ovako da se zove tema

Јашта! Није тема, ако назив не асоцира на Босоооонце.

Takoe ajde da izbrišemo sve dzimijeve definicije jer je batalio sajt lol

Takoe ajde da izbrišemo sve dzimijeve definicije jer je batalio sajt lol

Курдове исто.
Курајберове - моментално! Ко му је рекао да се жени и прави децу кад би требало спашавати сајт од пропадања?
Френки, Блек Хол... Па ко је њима дао дозволу да праве Тарзанију, бриши им све!
Филозоф, Џими, Бурзум... Нема их 3 године на сајту, срам их било, зар стварно има живота ван Вукајлије?
Сад ћемо и Бата Гугију и Главном да штопујемо време, па ако их не буде било на сајту наредних годину дана, бриши им све. Шта, и они су сад нашли да заснују породицу?
Гонзу за казну побрисати пола дефиниција, није га било годину дана на сајту, срамота!

Бомбаш пуши курац и ти и то твоје југословенско спортско друштво. 'наш?

e, ne mogu sad da te ignorišem, imam posla neka botu

što mi drago što me boli kurac za ovakve probleme

дабогда ти вучић у кући био