Prijava

Мирољуб Петровић је пре свега психо. Крене да прича нормално, а онда пада у транс, дере се као да има напад хистерије.

Eto vidis, ne znam ni kako se zove. Htedoh reci da mi deluje logicnije da Milorad dokazuje nesto staro 6000 nego bilo ko drugi 4 milijarde godina.

Fender napada miroljuba samo zato što je ovaj raskrinko njegove naprednjake da rade za masone!

Мирољуб је масон.

Bombe, ne uzimaj rendom knjigu sklopljenu od strane rendom likova od rendom pisanija drugih rendom likova i menjane xyz puta od trecih rendom likova zarad svojih rendom politickih ciljeva zvani Biblija kao istorijski verodostojan izvor.

Nemoj si daun brate.

Mislim da si promasio poentu. Ja upravo i govorim da se tako nesto uzima sa rezervom.

Izvinjajem se onda, mnogo bre pisete, ne mogu vas povatam

Лик, иначе, није ни погледао видео. Солидна главица

https://s15.postimg.org/89vxspoij/14329880_1107176462707659_4861004492579844059_n.jpg

Gledao sam pre par nedelja na jutjubu neku "emisiju" u kojoj neki crnja mrtav ladan "objašnjava" zašto je Zemlja očigledno ravna. Neshvatljivo mi je kako neko može tako mirno i elokventno da izgovori toliko besmislica za tako kratko vreme. Kako se njemu isplati da toliko sere?

a i sta ima da se debatuje o vec uveliko naucno dokazanim cinjenicama,samo teranje u kurac

nije da ovo kacim kao dokaz da je zemlja okrugla jer stvarno mi se ne dokazuje tako neka preocigledna odavno dokazana stvar nego fino je uzivo prenos letenja svemirom

GLEDAJTE KLIP,PIZDE JEDNE

Ja bi mogao da gledam u ovo 3 sata

ovo su ona pitanja s kojima smaras caleta i kevu kad imas 6 godina fazon