Prijava

Šta fali XP-u? Al' servis pek 3 bajo moj.

Norton je odličan antivirus.

Mickey993, zatraži promenu nadimka, pošto se zna ko je ovde jedini legitimni i legalni Mickey!
Hvala unapred

Tražio, ne daju dušmani.

Ивица Осим је био најбољи селектор... Ееее, да је је остала она Југа...

Ивица Осим је био најбољи селектор...

Pa on i jeste bio selektor za fudbalsku ''sirotinju''. Ko bi drugi zvao likove poput stanojkovića, dragoljuba brnovića, baljića, jozića (aj dao je ona 2 gola, ali su ga vrteli svi redom i kao štopera i kao zadnjeg veznog). Samo je bajro župić falio da upotpuni ekipu.

Proja je specijalitet

Proja jeste specijalitet. Nube jedan.

(химна сиротице)
Шест динара,
Дване'ст копчи,
Ех да немаш,
Црни оооооочин.

http://image.tmdb.org/t/p/w342/zm3ddaoclSsLhV2tiDS8Uyj7btz.jpg

hvala ti bože što sam ____________

čips onaj obični i čašu koka kole i proći će ti ta mučnina

šta kenjaš po nolu, koliko si ti atp titula osvojio da te ja pitam?

Ne troši toliko maramica za nos kad si kući, imaš toalet papira.

šta kenjaš po nolu, koliko si ti atp titula osvojio da te ja pitam?

A šta's ti postig'o u životu, jeri? Sediš za tim usranim kompluterom i samo sereš po drugima.

Inače to je odgovor većine starijih ljudi, ispranog mozga na bilo koju kritiku noloa/vučka/slobe/bilo koga ko je odobren od njega kao ''dobar čoek''.

Inače ima takav u zgradi (čak nije ni u mom ulazu, ima 4 ulaza po 20 stanova i svuda on stigne da sernja), ceo život drkao kurac u pošti kao portir, zvrnda po zgradi i okolo nje po ceo dan, više kilometara u životu liftom prešao nego kolima i vreba svoje žrtve za smaranje u reonu. Inače ima tih par idola koji zarađuju milione i kojima bi kurac posaftao vrlo zadovoljno, a za anonimuse ima 2 teorije, ako imaju manje od njega onda su golje i debili, a ako imaju makar i zeru više para od njega onda su kriminalci/lopovi/strani plaćenici.

E da ima i njegove (sirotinjsko-umobolne) mere štednje:

- isključivanje stepenišnog automata za rasvetu u zgradi
- odvrće sijalice po spratovima i u liftu, da se uštedi struja
- zavrće ventile dole i podešava hidrocil tako da voda samo jako jako slabo teče iz slavine
- menjao bravu na vratima od podruma, pa možeš dole samo u njegovoj pratnji jer ''ko zna šta se radi tamo''
- kuca na vrata ljudima kod kojih vidi svetlo preveče
- upozorava na uključivanje bojlera, pravi neke rasporede
- sklanja pp aparate iz hodnika, da ''ne ukrademo'' iako nikad nijedan nije ostao
- zatvaranje prozora po zgradi i skidanje ručki sa istih, da ne može da se vetri, jer je lepši smrad ustajalog kisego kupusa i govana nego ''svež'' pančevački vazduh

Inače mu je burazer predsednik skupštine stanara u našem ulazu.

U zadnjih godinu dana je olabavio sa tim glupostima jer je postojala mogućnost da bude nabijen u bure i vozan od 6. sprata do podruma, stepenicama.

Ne troši toliko maramica za nos kad si kući, imaš toalet papira.

Kakav papir "srkni" u lavabo pa pusti vodu

Cru stori

Hahahaha Deki najjači post. Slobodno može lok.

meni su dovoljna tri listića da obrišem dupe, ništa preko treće linije za cepkanje
kako potrošiš celu rolnu