Prijava

Ja sam nosio takvu, al crno zelena bila. Najlon kesa u boji.

Acetat je so sircetne kiseline..
Trenerka se pravi od toga?

zar se ne boje da ce adidas i nike da ih tuze, posto ovi otvoreno kazu da siju ''adidas'' i ''nike'' trendze?

To i ja razmišljam Pezose, ovamo jure sirotinju po pijacama a na fejsu mož da kupiš od fejk patika do parfema. I to sponzorisani oglasi.

Ne znam za vas, ali meni je Puma npr. oduvek bila sirotinjska marka. I kad imaju jaku cenu, dizajn kao da je pravljen za ubogu sirotinju. Nije ni čudo što im glavni promoteri Bolt i afričke fudbalske reprezentacije.

убједљиво најсиротиљскија патика - ПУМА ФЕРАРИ

та патика одлично иде уз спреј на хлачама (прев. панталонама)

Slažem se da je Puma veoma sirotinska marka, bazdi na sirotinju i to onako užeglo kineski.

Dovoljno reći o Pumi je da oblači sve afričke reprezentacije.

горе пинк кошуља, или фуш томи хилфигер

listaš album sličica i onako piče adidas, najk, englezi u umbrou, i onda nalete kamerunci u pumi vidiš kako malarija izjeda tkaninu

jel se sjećate kad je neka afrička reprezentacija na nekom SPu nastupala u pamučnim potkošuljama?

sjetite se i pomozite siromašnoj africi jednim sjećanjem

Brate ja samo Pumu kupujem, joja sam afrička sirotinja. Xd

Mada, meni je sirotinjski humel, umbro ili kappa one patike za 1500 din.

I Kempa na velika vrata ulazi u tu kategoriju.

Ne znam za vas, ali meni je Puma npr. oduvek bila sirotinjska marka. I kad imaju jaku cenu, dizajn kao da je pravljen za ubogu sirotinju. Nije ni čudo što im glavni promoteri Bolt i afričke fudbalske reprezentacije.

Slažem se da je Puma veoma sirotinska marka, bazdi na sirotinju i to onako užeglo kineski.

Dovoljno reći o Pumi je da oblači sve afričke reprezentacije.

uhh koliko ste sada pogresili i pokazali nedovoljno poznavanje....druga stvar sto se kod nas ne kupuje mnogo puma osim onih najjeftinijih stvari koje slazem se izgledaju prilicno sirotinjski, ali npr stvari iz neke skuplje ''klase'' pumine razjebavaju adidas i najk po izgledu i to za klasu...
jedino sto je cesto cak i skuplja i od adidasa i najka za te neke super fensi stvari, ali mnogo lepse majice, sorceve, dukseve i sve ostalo ima puma...mada kod nas skoro uopste te stvari nmg da se nadju, nego u ponudi puma ovde ima samo one polu bedne majice sa velikim puminim znakom i neke tresh trendze jeftine za par hiljada i par modela skrnavih patika i to je to....al zapamtite ovaj post, jednom kad naletite na vrh pumine ponude seticete se ovog posta i sami cete priznati da sije i najk i adidas zajedno

obicno za pumu kazu da je sirotinjska isti tip ljudi koji kaze aaa vidi ga nosi asiks patike one najsirotanskije.....
a asiks patike nemas da nadjes ispod 20k dinara, a neretko idu i do 40k dinara

Kad ih vidim u svilenoj roze košulji, plavim farmerkama i ovakvim umazanim patikama, život mi se smuči.
http://media.eponuda.com/moda_obuca_patike/umbro/664871_l.jpg