Prijava

ма ја реко' танак си негде као ја (мислим и код мене је било 65 + 3), нисам очекивао 30 разлике у оваквом колу никако. луд фантази дефинитивно.

U jbt pa kad sam ja sa 160 ubedljivo prvi, koliko je užasno kolo bilo.

Inače ovaj Simpson je dosta dobra investicija, sad doduše vredi 40 kredita, ali kad je protiv Fenera i Juda izgurao skoro 30 poena, trebalo bi i u narednim kolima da bude ok

Ertel, Hanga, Singlton, Jankunas, Parahovski...

Nisam ni Lengforda kupio, sad moram da ga uglavim nekako

сви смо свесни тога, ал' нико нема муда сад да се одрекне неког од 4 центра због њега, хаха.

ма кад сам ћинћаринија увукао у тим размотрићу и њега сутра свакако.

честитке на резултату, за овакво коло - изванредно.
некад је добро да си сиромашан, ето.

едит: а ни ленгфорда немаш, то је оно што нисам очекивао, био сам убеђен да си га већ узео, и њега и јудоа.

Aha, siromašni idu u raj ili tako nešto, vi na vrhu fantazi piramide ste osuđeni na propast

E ovo nisam baš očekivao

Ne mogu da kažem da sam nezadovoljan ovim kolom, ali sad mi je još više žao što sam kupio Micova, mogao sam još veću razliku da napravim

Osećam miris pobede!

И ај сад ти буди паметан с Вилбекином и Вонамејкером. Један ће вероватно имати 20+

Jebem ti kakvo kolo, kraj je blizu, a ja u velikom padu forme

Srećni mladenci juče aleksandarkg

Јбт, ја сам јуче 30 кредита лагано изгубио. А шта сам се гована најео да зарадим исте...

изгледа да ће играти богдан

ЋУТИ ЈЕБОТЕЛЕБ ЋУТИ

нема богдана у стартној, ја нисам смео да га узмем. имао опцију с њим, више ми се свиђао тај тим, али ето, пичка, то ће вероватно правити разлику.

Ja sam posle mnogo premišljanja izbacio glupandera Ertela, ako sad nabije 20+ ubiću se

Хтео сам да убацим Жижића, Ханиката и Кузмића и онда у последњим тренуцима кренуо испочетка да правим измене, реко избацујем Диксона јер игра Богдан и на крају сам се скроз погубио и понестало је времена, тако да сам успео ово:

Мицов аут, Ханикат ин
Јанкунас аут, Жижић ин

и то је то.

Рендолфа сам оставио, иако ми је била замисао да убацим Кузмића уместо њега.

Немам Вонамејкера, ни Вилбекина, као ни Грејнџера, ни Ертела.

Имам Диксона и Дончића.

Млатони
Ja sam posle mnogo premišljanja izbacio glupandera Ertela, ako sad nabije 20+ ubiću se

Isto ovo. Uglavio vonamejkera umesto njega.

I jedna luda izmena, uzeo danstona umesto brauna, eto, jer mislim da obojica imate brauna, pa da napravim razliku.