Prijava

Ma šta čovek, nečovek

Цоа, не слушај Млату, оће да те зајебе, али то би ваљда требало и сам да схватиш наког открића да је ангажовао вукајлијашког Небојшу Крстића познатог као Армин.

Šta je bilo s Kolomom?

Neko na kladioničarskoj temi reče da se povredio, ja stigao da gledam od početka drugog, pa nisam video.

Jbg brate, baš mi je krivo... :D

Povredio se, izneli ga sa terena

Oko 155 + printezis, toliko. Bilo bi lepo da nekako iznenada uđe u drugom nadrogiran i da nabije 20, pa da budemo tu negde u ovom kolu.

Toliko ću i ja da imam

Stevan ne uspe da izbaci diksona -> dikson 27
Stevan ne uspe da izbaci rendolfa -> rendolf 25+

Sva sreća te nije pokušao još nekog bezuspešno da izbaci.

Ispravka: 33 rendolf. Jedi govna stevane, srećaro usrana. Neka neka, dočekaće tebe valjevski scenario!

стеване, ја сам очекивао да ти имаш макар 210 са оваквим рендолфом и диксоном. изгледа да ти је тим много јаднији него што сам мислио. јадниче, буди срећан ако не будеш четврти на крају!

Pa mlatoni ga mozda i stigne ali cemu li se ti nadas...

Šta je valjevski scenario, ima li sličnosti sa grčkim?

Šta ja radim krv ti jebem, koliko loša dva kola, kakvo je ovo nepoznavanje materije, izgleda da je kucnuo čas da menjam svoj dugogodišnji mejl dusan_kosarkas, nema više smisla posle svega ovoga, ne znam košarke, ne znam jednostavno

није то пуно, полако, има и тај плејоф, деле се бодови џд

Sve je počelo naopako otkad si zakazao svadbu

Dusan kosarkas hahaha i dalje je smesno

Molim da Stevan ubuduće najavljuje koga nije uspeo da izbaci a Aleksandarkg u koga se uzda da mu pravi razliku, da mi se ne desi da u najboljem timu zamenim Rendolfa za Danstona xD

A jebiga, imao sam Dončića i ubacio sam Žižića umesto Jankunasa, nije moglo 200, al' prezadovoljan sam, usralo me, i Armin je gospodin ako neko pita xd

Duka, valjevski scenario je ostajanje sa 9 igrača i nula bodova, izgleda da si potisnuo to

Kako ti stoji sad taj najbolji tim, Mlato?

27. zaostajem 10-ak bodova za 20. Imam i jedan na 44.

A da brate, koji me kurac podseti na to