Prijava

Beni ne kola, meli mi je bio neki cilj da nakrpim da ga kupim cak sam i pisao to ovde i debil ga ne kupi samo jer aj jankunas pa meli u sl kolu. Picka mi materina iznervirao sam se kao da sam ga za pare cekao

Hahahaaha ko ima teodosica ja nemam xd

ne uopste ga nece uzeti Fener

Mislis na melija?

Što ne javiše malo ranije za Teodosića da ne vadim Higinsa

Au ala me izjebaše sa ovim za Tea. Nego onda bi mogao Armani sutra da ih dobije.

Mogao bi, a moglo bi da se veže s hendikepom na žalgiris dok ga ne smanje, jer ni ljulj neće igrati verovatno, cele nedelje nije trenirao, trenutno je na 12.5. Ne kažem da će doći, real može da ih usere sa 20 glat, ali može da se proba.

Stvarno bre, pička mu materina, nije mogao jutros da objavi da teo ne putuje u milano, ovako dukka - radostan je, jedini nema teodosića od ovih s vrha.

Ja sam javio ovde čim sam video, nisam kao neki pojedinci, neću da ih imenujem ali su iz kragujevca

E kg, imam teodosića već 3 kola, tako da i mene su ujebali, patim sa vama braćo

Ja se i dalje nadam da je neka novinarska patka, nigde drugo nema vesti o teodosiću, samo ovaj portal hotsport, i na mocartovom portalu, ali kapiram da je tu neko prepisao bez ikalve provere.

Aha, imaš ga i ti, e onda sve ok, nikakva šteta, psetu neće pomoći ni da svi sem njega imamo po 5 povređenih teodosića u timu xddd

Edit: Stigla potvrda, eno mu i krstića sad tamo. A ja ga večeras ubacio i u trojkaški tim umesto ljulja, kao za kurac, ljulj će da zaigra na kraju.

Nadam se da volters nece u minus pa da profitiram sa ovime i napisem volters>teo hahahaha

Sreća pa sam ubacio Korija Higinsa, kontam da će mu sutra staviti granicu 22.5 govna sokerška

PROFITIRAO SI TI DOSTA KADA SI PRODAO IMANJE NA KOSOVU

Di Džej Sili mi je bio element iznenađenja u ovom kolu.

Ja iz makabija imao jedino što je kol'ko-tol'ko valjalo, gaudloka.

E, kad si tu, da te pitam. Znaš li možda, može li tim na fantazinovi da se menja nakon što je potvrđen? Opravio sam ga već, ali sa teodosićem, pa sad ne valja baš, menjao bih, al' nisam pri kompu da to proverim sam.

E i ja sam ubacio Di Džeja u ovom kolu, umesto Higinsa haha koliko genijalan potez

Njega sam stavio u onaj drugi tim, sad će opet postati bolji od ovog.

Dopuna: Gaudloka.

Mislim da može od skoro, ranije nije funkcionisalo, koliko se sećam.