Prijava

Hvala, stec, proveriću baš večeras.

As Mondo.rs reports, citing a doctor close to the player as a source, the Serbian play-maker will be out indefinitely in order to “improve his health and heal old injuries and will most likely not play another game in 2016.

E, sad će biti jebenih kola, čeka nas dosta tumbanja zbog tea, a do nove godine, ako bude pauzirao do tad kao što najavljuju ovde, ima bar 4 kola, ne računajući ovo. Biće veselo koga uzeti naročito ako ljulja takođe ne bude neko vreme.

Dižu polako kvotu na cska, ne znam da l da se zateže to

Sportando kaže da će Dekolo možda igrati protiv Armanija.

jedino što nije otputovao u milano, pa da bi to mogla da bude otežavajuća okolnost

edit: Наша команда прилетела в Милан, где сыграет без пары лучших бомбардиров, но с участием восстановившегося центрового

Pa mozda covek radi od kuce xd

шта фантази учини од човека, натера га и руски да научи.

као да није довољно муке да гледам и тумачим статистику на шпанском и турском... е додуше макаби не пратим никако, оно њихово нема трика да дешифрујем, једино офрље бацим поглед кад избаце на еурохупсу шта су урадили у лиги тамо.

Šta radi Sanders jebote, -4 indeks, uz Tea koga više nema, ja neću 50 da pređem u ovom kolu.

Izbacio sam sandersa uveo silba. I to je jedino sto sam dobro uradio judo, meli i rendolf bisu dobar izbor daj veselog i jankunasa, debil.

Mali dončić ima muda kao teodosić jeboteleb.

Solidan fantazi pogodak za ovo kolo.

Izvuče se Jankunas u drugom poluvremenu

64 od cetvorice od kojih je jedan volters xd

da sam uzeo melija i judoa i nekog degenka imao bih vise ali jedem govna, neka...

69 od cetvorice od kojih je jedan volters, a drugi reyes zabod :)
al dzaba kad ne igra teo brat.
Nisam menjao tim jedno 3 kola, i cim sam se aktivirao proslo kolo, teo se povredi, ok.

код мене 82 од четворице (у ствари од петорице тачније, и теодосић), само је рендолф мало подбацио, остало на месту.

pa to, i meni je od petorice ako racunam tea, al ovo su sve oni sto mogu i u minus da odu, tako da sam zadovoljan skroz.
mislim, rejes, simon, i volters, idi bre u kurac, zajedno kostali 100 kredita, jedino sto sam na veselog sigurno racunao, jer zvezda

Au pa ja padam na začelje sunce vam

kontam da je teo unistio barem 70 posto fantazija

сутра имам 5 играча од којих није нереално очекивати ни 100, просек им је изнад 80, ваљда неће да засеру претерано.

boli vas iz gornjeg doma kurac, mi iz sredine najvise patimo jer ovi ispod nas ni ne igraju, :)
pogotovo mi koji nismo mi znali za skupljanje kredita, ja usao u 6 kolo tipa sa 400, sva sreca pa sam dogurao sad nekako do 540, a imam barem 4 krstena igraca koji donose sigurno poene i koje verovatno necu ni menjati, osim ako se ne povrede slucajno, da tebi se obracam milose, jebem li ti anastaziju posred picke

koji sam ja ako me.jos racunan?dusani,posto sam ensto sjebao i nisam dodao igrace

dusani burazeru imas 171 bod