Prijava

Shvati to ozbiljno.

Chekaj ti mi sad kazhes da shvatim ozbiljno, a za moj garderober si thoolao pa shta da radim shta da radim

Chekaj ti mi sad kazhes da shvatim ozbiljno, a za moj garderober si thoolao pa shta da radim shta da radim
https://i.ytimg.com/vi/gJZ0xZuW7mw/hqdefault.jpg
BACI JEDNU BOMBU

Kako mislish da povedesh revoluciju sa 0,94% glasova usput vodeci lichne ratove sa nebitnim likovima gubish komaps svrhu i cilj shto je bilo ochekivano od 2 definis autora

Ti isti protiv kojih ratujem ujedno predstavljaju i smetnju revoluciji, pa će njihovom eliminacijom kasnije sve ići glatko i duplo brže, čime se nadoknadjuje vreme utrošeno na tebe i sličnu vegetaciju

Sam si se eliminirao, gadjao si bombom u stablo, ona se odbila i pala natrag u tvoj kanal. Veoma biljojedna smrt, Bomby

ahhahah sandokan jebeni,to je to

Bobe razmišljao sam o tebi. Njah si jbg, preslabo ovo. Samo je Samhain kidao kao Bob a ovi posle njega su sve lošiji i lošiji, paninaro, Luks itd
Ovo ti nije čak ni za ban, neka te nek se Bombas zanima. A i ti, oćeš revoluciju uhvatio se Tilma pa zajebavaš li nas brate

a revolucija tema se spontano sama gasi, strašno, ovo nikad nije bilo

Ma kerov kurac. Da oće bar Cara da dodje

T U G I TZ A
U
G
I
TZ
A

kažem ja da je prištevac verovatno, samo on može da bude ovako prazan i bljutav, a kao koprca se nešto

Bljutav je izmišljena reč
Ako je Prištevac treba ga utucati ko jarca. Ima 1300 duplih jbt da l ima rl

pitate me zasto volim bohora

citaj gore

Hay ja sam sandokan, bavim se rapom amaterski

Bohore pa dal si mogo da nadješ ovu raspalu polovnjaču da te protežira, jebote ispod svake časti zaista. Izgubio si svaki kredibilitet ako si ga uopšte ikad i imao. Zapitaj se koliko bi je upotrebljavao kao oružje u konfliktu da nije moderatorka, pa češ sam da shvatiš ono "kakav sam ja čovek". Nulo

nulo? jel se tako izražava jedan bob rok

Kozmos pripazi sebe jer je dobio podrshku od vidjhenijih chlanova sajtoa poput Thilmo i Olynick.

Jbt sad sam jos i Bob, laskate mi