Prijava

ahahahaha thilmo ahahahaha

Nulo hahaha solidan šuk
Brate nisam ti ja kriv što si pokušao da preuzmeš identitet razarača a nastupio kao pička

Prištevac ovo poredjenje ti nije kompliment jbg

Slažem se da nikad nije bilo, jer nikad nije bilo ni da iskompleksirana klimaks tetkica moderiše u udbaškom stilu i banuje ljude više i češće nego Kostić onomad. Srećom pa na sajtu nema više od 20 aktivnih pa su razmere katastrofe koju ti napraviš svaki put kada odlučiš da se angažuješ kao moderator daleko manje nego što bi bile da je neka 2011ta, no tada ti tu gde si sad ne bi mogla ni da prismrdiš. Uzgred, da znaš da 95% sajta ne može da te smisli i da svima redom ideš na kurac najstrašnije, ali te istovremeno doživljavaju toliko nebitnom da neće da se cimaju ni temu da otvore gde bi se prodiskutovalo o tvom moderisanju. U fazonu glupa babo teraj se u kurac

U fazonu glupa babo teraj se u kurac

Kunem ti se u krst da jače može moja sestričina od 4 godine

ima tema, bobe, gvozden otvorio, bilo i glasanje

ne kuni se u krst ko ciganka

Hahah kakav komedijaški tandem, dodje Bohić sa teta Kozmom mu, iznapušava te najopuštenije jer iznad njega stoji teta Kozma i preti bananom ako se usudiš da mu odgovoriš. Cirkus

Ja sam vernik brt
Jebo te konj sa onolikom kurčinom XD

ej, izvini, nije gvozden nego celt, al posle mu se smejali što mu predražinjo jebo ženu pa više ga nema
http://vukajlija.com/forum/teme/70364-peticija-za-razmodovanje-svetlane-takodje-poznate-kao-kosmopolita

Nisi ti pravi Bob, razocaran sam ali ne mogu reci da nisam ocekivao

Nisam te napusio. Rekao da si podbacio i da nisi zaslužio da budeš Bobrok

hah kakva bre revolucija, ajde bre liče:)

ej, izvini, nije gvozden nego celt, al posle mu se smejali što mu predražinjo jebo ženu pa više ga nema

mene si banovala zbog ovako neceg

labokv, ti si beše otišao sa sajta zauvek?

ah hnju children of d revolushn

revolucija da kosmopolita ne odabira više GOWNO strajakg defke kako ne bih imao nagon za povraćanjem i kako bi mi Tanatos ne bi išao u plus kvintilion, više nego kad čitam Brusove komentare po fejsbuku

Eh zlatna vremena...