Prijava

Meni se Bog večeras javio. Sedimo kum i ja, gledamo utakmicu protiv Velsa, i on mota spravu, ne gleda trenutno, a ja samo da ga iscimam: U, JEBEM TI, JEDAN NULA ZA VELS! On pogleda TV, pogled tipa a A U PIZDU MATERINU!!! i prospe travu, kad ono ništa. Tu me on napuši i nastavi da mota kupeći vutru sa tepiha, a Vels u sledećih petnaest sekundi stvarno povede.
I posle, kao, to nije bilo otkrovenje. Ali ja sam u jednom trenutku u sebi video kako lopta ulazi u našu mrežu, pa reko da iscimam ovog, kad ono, to je bilo pravo otkrovenje.

pa bog je ko zilion vucica

Lažeš, Bog je dobar i pravedan.

Valde ovo pisanije u prvom postu ne prilici tvojim godinama gospodine

Ok skec, 3 seltik poena za tebe ali obojica znamo da sam mislio u smislu moci a i to je preumanjeno. Moc boga je beskonacna ko i svemir

E sad kad smo kod svemira reci ti meni zasto bi neko verovao naucnicima da je svemir beskonacan a ne bi verovao popovima da bog postoji? Ni za svemir nema nekih dokaza jbg nego eto pise u nekim knigama kapiras paralelu

pa bacili su kamen u svemir i rekli kad se čuje da udario to je kraj
nije se čulo da je udario od ništa i samo sui rekli
beskonačno

koja ste govna sektaška

Valde ovo pisanije u prvom postu ne prilici tvojim godinama gospodine

Pusti Bohore ljude da žive kako žive i da misle šta misle. Meni priliči sve, i tebi, šta god hoćeš, nikoga ne ubijam, nikoga ne vređam, sve kulturno, pričam o onome šta mi smeta i šta mi ne smeta. Ako ima Boga, sve ćemo da razjasnimo kod njega, a ako ga nema, onda jbg, sve je ovo duvanje u sviralu bez piska.

Свима Хамваша!
За милитантне атеисте, читајте, "Филозофију вина", за вјернике, све што је написао. Иако се шпрдате на теми, топла препорука свима

Oće čitaju Hamvaša kurac. Na ovoj temi možda bi Skočimiš i Pazl i Brus čitali dobrovoljno Hamvaša, doduše ne znam da li jesu, možda Pazl nije, još je mlad. Neki ga ne bi čitali, ali bi ga razumeli ako bi baš bili naterani da ga čitaju, neki ga ne bi pravilno razumeli ni ako bi morali da ga čitaju, a neki ne bi mogli ni da ga pročitaju, treba spojiti značenje prethodne rečenice sa sledećom.

Pseto reko nam Valdemar da smo glupi.

Pseto reko nam Valdemar da smo glupi.

Stvarno Bohore, šta vam je rekao c,c,c,c...

ne da sam citao hamvasa nego njegovu knjigu filozofija vina uvek nosim sa sobom i neke delove citam prijateljima kad nemamo nista pametno za razgovor

Pseto reko nam Valdemar da smo glupi.

E, sad, Bohore, sigurno znaš da ovo nije bilo upereno protiv vas dvojice, mislim da možete sasvim fino da ga pročitate i razumete i da se složite s njim ili ne, samo kad bi i ako bi vas interesovalo. Mislio sam na druge. A sve ovo što pišem pod pretpostavkom je da ga niste već čitali (s izvinjenjem, ali prilično malo ljudi ga je čitalo, jbg).

ne da sam citao hamvasa nego njegovu knjigu filozofija vina uvek nosim sa sobom i neke delove citam prijateljima kad nemamo nista pametno za razgovor

Hej, prijatelju, odlično! Kako stojiš sa Unamunom?

leti nosim torbicu zbog te knjige jer ne bi imao gde da je stavim a zimi je drzim u jakni u unutrasnjem dzepu.tanka je njiga pa nije problem nositi je

Znam Valde, volim se našaliti na svoj račun. Pogodio si, nije pročitan. Stali smo negde kod Družina sinji galeb i Bela griva.

ne da sam citao hamvasa nego njegovu knjigu filozofija vina uvek nosim sa sobom i neke delove citam prijateljima kad nemamo nista pametno za razgovor

Samo da potvrdim prijatelju dragi da je u mom društvu potpuno isti slučaj. Čitam drugarima neke delove knjige kada presahnu teme za razgovor sve nameštajući na nos hipsterske cvikere.

Бохор
Hahahahaha

Smešno je zato što ne troluje zapravo... xD

unamunoa nisam citao, priznajem.ali kupicu knjigu tetka tula