Prijava

xaxaxa veliki gurman..ma kralj je bre canke

mislim ovako kao lik kao politicar bukvalno ne znam sta mu je program, al znam sta nije, otcepljenje vojvodine - botine misle je to u pitanju, oni misle to.

Dio svi to rade

Evo i radikali tu blizu moje kuce sede celu noc u kolima...ja prodjem oko 2,3 zovem pomoz bog pijan ajmo na pice oni pizde sto ih jebem i tako...

Haha solidno jebanje pseto

BUTANE ŠIŠPE
U
T
A
N
E

Š
I
Š
P
E

Kvalitetna glava je gurman Čanak i da, neće da ocepi Mađare.

Aj ti to objasni ostalima, njih jedno 6,5mil ne razumeju to

Jbg, ne slušaju čoveka šta priča i kaku politiku tera 20 godina

On je burazer jos od kad je motornim sankama picio po centru ns xD

Iz prepouzdanih izvora znam da su sns aktivisti skupljali potpise za Čanka u Bajinoj Bašti jebenoj.

skupljali su i za parovica.on sam ne bi 10 potpisa skupio.pitanje da li bi mu keva i cale potpisali.oni valjda treba da ga vole...

Ma ozb sad, zabrinjavajuce je sa lobanja koja patetise,pravi grimase, dahce i uzdise dok prica uz neke dramske pauze ima 50% i vise dok ovog ne moze da skapira ni svaki deseti, znaci ne da mu da glas - nego da uopste pokopca sta ovaj prica

Ma olomi table baki alavera kavasaaaki

FAĐO
Iz prepouzdanih izvora znam da su sns aktivisti skupljali potpise za Čanka u Bajinoj Bašti jebenoj.

Ne znam, znam da je sigurno da je LDP skupljao glasove za canka. I to su obojica otvoreno rekli cedacanak

Čuo sam to od više skroz različitih izvora iz bb, od kojih niko nema razlog da laže. Dal oće Jankeli da skine glasove autonomaša vojvođanskih nemam pojma i ne zanima me, samo kažem.

Voli izać s prepičkama voli se potuć voli motore pa jebate šta mi oćemo još

I ne zaboravi da je gurman veliki hahaha