Prijava

@Crveni baron

Nemam pojma brt, de ja pametan i mudar, ja sam retardinjo klasican.

Alo ljudi, nisu canak i ceda dosledni, oni su PLACENI, koji vam je kurac, oni rade za pare. Pa sta mislite od cega zive sve ove godine? Mi smo govna jer oni smeju da rade to sto rade. Gde je hrvatima takav politicar? Muslidzama? Makedoncima?
U Srbiji mozes da srusis ne savamalu nego skupstinu, al nek proba neko da udari samar smrdi ili svinji. Pa odma bi se skupio ceo NATO. Ali proci ce valjda i to, SAMO da im se ne dozvoli da napuste zemlju. A onda-spektakl. I nemoj da je neko rekao onda "E nemoj vise, nije fora..." TO nas je kao narod odvelo u propast kroz istoriju. Racun mora biti namiren u celosti, i jos malo preko.

haha pa šta ako su plaćeni jbt boli me kurac, zapravo mi je to hiljadu puta veći plus za nekoga da je američki čovek od poverenja nego da je neki smrdljivi stečajni upravnik ili neko ko ljubi kerove po ulici poput jankovića

verovatno i jesu plaćeni ali to i jesu njihova iskrena politička uverenja

E pa, problem je. Da ti pokusavas da dodjes na vlast u jednoj drzavi i sprovedes program druge drzave koja te za to placa, suprotno nacionalnim interesima tvog naroda se zove naprimer veleizdaja (kako to dobro zvuci jbt).
Samo treba sakupiti dokaze (a vec ih ima) sacekati i onda "OPTUZUJEM VAS ZA VELEIZDAJU!" Kazna nikako smrt ( osim ako ne zbrisu iz zemlje). Rad na farmi uz svakodnevni media coverage, da mogu da iskoriste urodjenu vickastost, to doduse samo canak, ceda samo zna kao da galami nesto bezveze, pa onda pogleda kao levo-desno sa otvorenim ustima kao " pa jel sam u pravu a?".

brt mogao bi da prestaneš da tripuješ da Srbija ima 220 miliona stanovnika i nuklearne rakete

mislim, pazi, ja se slažem da bi veleizdaja bila kad bi npr radio za interese bugarske lolo. ali raditi za interese amerike je potpuno neka druga dimenzija

Torazulu, a zasto je Canak veleizdajnik?

Ako ce se odgovor bazirati na necemu poput " pa oce govno debelo da otcjepi vojvodinu nasu dragu cujes li ti sta on prica" onda se ne moras truditi jer to prosto nije tacno, ko je stvarno slusao sta on prica zna kakva je to budalastina al to kapira mozda +- 12% ljudi u Srbiji

Aleksandar Popović - sirovina koja šamara decu. Čru stori.

Svoju ili tudju decu?

Haha, tuđu. Dobro, bilo je to pre 15 godina, ali dovoljno da vidim obrazac ponašanja :)

Ne znam, ja ne bih donosio zakljucke dok ne cujem zbog cega je samarao neku decu.

Miroslav Brzaković Brzi je isto jedan od tih što šamaraju tuđu decu, i to onu od 7-10 godina, i to jer su jebena deca i galame na ulici ispred njegovog ulaza(zaista strašno)

Ма важи што нису потписали. Понашају се у фазону: јебе им се, ал' да им не уђе. После јебања нема кајања.

Radj ja nisam skapirao da se misli na decu-decu, mislio sam deca 18 godina fazon

I mewni se čini da je na takvu decu mislio, zato sam i naglasio da su ovde u pitanju baš deca 7-10, al nevezano za priču, samo sam želeo da podelim da je Brzi gowno

pregoreo ti čip

Прегорео си ти одавно. Ови исто раде као '98. - прво су позивали са Ђинђићем све на бојкот парламентарних избора, а онда гласали за СПС и ЈУЛ.

Ček ako je kolašinac "intelektualac" na onom vučićevom spisku dal se onda i ovaj računa u intelektualca svakako radi glavom za razliku od kolašinca
https://www.youtube.com/watch?v=RyC9dsYDvAw