Prijava

jebi ga,kriminalci placaju one koji treba da ih hapse,osudjuju itd.placaju politicku podrsku,medijsku i sl.kada se promeni svest kod ljudi da to nije ok,onda moze da se prica o necem ozbiljnijem.budimo realni,nece se to kod nas desiti.po nas generalno bi bilo bolje da se kontolisu odredjene stvari,al za pojedince ne bi.ti pojedinci mnogo jaki.

Scouser

Cekaj a 27x cistoji heroin je zrdrav, stvarno ne znam, ogradio sam se sa nisam ni cigaru zapalio, ceo zivot ganjam loptu nisam se nikad interesovao za te stvari. Licno sumnjam da je ikakav kokain/heroin dobar, al verujem da sve sto postoji u prirodi stvoreno je da moze da se iskoristi na neki koristan nacin, a koliko je tu prirode a koliko hemije ne znam..

Nije ali je heroin a neko je bas to zelio da kupi. Ako se vec truje hoce da bira cime se truje. Zamisli kupis jednu marku cigara a neko ti podmetnuo drugu unuta pa ti jos kaze hehe ma sve ti je to isto otrov ko otrov.

Skauz, ni jedan heroin nije zdrav. Ali je taj cistiji mnogo manje nezdrav nego ovaj sa pacovskim govnima ili misomorom. A kokain da kazemo nije nezdrav u manjim kolicinama(ne moze se reci da je zdrav jbg). Kokain je prirodna droga koja se dobija od biljke koke pa samim tim i ne ostavlja teske posledice. Prvobitna namena mu je bila u medicini kao anestetik. Pazi, i rakija je prirodna al ako cepas litar svaki dan dva meseca sprzices mozak jbg

Rekao im je imam samo jednu poruku za vas, a onda im je pustio Miroljuba Petrovica i cuveno "ides pod mac bato" original pa sinhronizovano

Fenderu kapiras li ti da jedino sto valja jesu obavestajne sluzbe, imamo ih hvala Bogu, ali oni sve spakuju u fasciklu i daju "onom gore", a taj gore moze da uhapsi i slicno, al bolje je ako ima u saci tog nekog.

Simple as that!

Ja ne znam sta vam je sa tom potkupljivoscu jbt pa prosto je-mafija prodaje drogu jer je nema u slobodnoj prodaji znaci pustis drogu u slobodnu prodaju i mafija nema sta da radi ja ne znam cemu sirenje price

Pa koliko sam video proces dobijanja kokaina, prirodan je ko plastika. Znam da je od koke, al od koke i dobre juhe tu nema mnogo %. A za ovo biram cime cu sa se rokam, ok al kraj je isti, samo sa ovim ukrstenim heroinom brze overis, ne?

Ako ces već tako kraj je svakome isti.

Ma bre Vucic da okupi te dilere i da kaze, imate pola sata da resite ovaj sudoku inace ..

Okupljao je stvarno sve te "glave", ali glave biznisa kakve god, ne mutave i belovuke, pre jedno 2 godine, sastanak "za razvoj ekonomije u srba", dosli, rucali, otisli, vucic vise nije pominjao takve sastanke da planira :)))))))))

ako bi posmatrali to ovako.da placaju sudije,policiju,politicare,kurac,palac.neko hoce da to dozvoli,neko ko je jaci kaze da ne moze.mafija opet dobija.kao kada bi rekao sto ih sve ne pohapse.ne smeju.i kada bi posmatrali da su jaci od nase drzave i da niko ne bi imao muda za tako nesto.to je lanac mafije.ne samo nase.oni su sitan faktor u nekom globalu.gube mnogo svi ostali.a ne vole da gube.ili jednostavno da drzava kupuje od vecih kartela iz sveta.

Neke rok zvezde su zivele po 30-40 godina iako su bile heroinski zavisnici. Koristili su cist heroin i svoj pribor za droguranje, sterilan itd. Najveci problem je predoziranje kao posledica misomora u heroinu i toga da se naviknu na svakakva govna po onda misle da mogu da spucaju dva grama u venu a onda razni hepatitisi zbog lose higijene deljenja igle i drogiranja po raznim budzacima i smetlistima kao kao posledica izopstavanja iz drustva. Da postoje mesta na kojima bi moglinda dodju kupe fazon kvoter i uz njega dobiju pribor ako nemaju svoj i tu se puknu kapiram da bi lagano mogli da se integrisu u drustvo. Mada i herion je hardkor jbg ja sam poceo pricu o marihuani koja stvarno nije nista gora od alkohola jbg cak ima kratkotrajniie dejstvo i nema "sutradan"

брт... па ово ни руски крезави напредњак не би рекао капирам.

Добро, ово је вероватно нека легенда о Путину, али ово што сам написао за Хородовског, Дерипаску и Литивњенка јесте тачно.

Fenderu kapiras li ti da jedino sto valja jesu obavestajne sluzbe, imamo ih hvala Bogu, ali oni sve spakuju u fasciklu i daju "onom gore", a taj gore moze da uhapsi i slicno, al bolje je ako ima u saci tog nekog.

Simple as that!

Не бих рекао. Раде добро наши, али за друге обавештајне службе.

Okupljao je stvarno sve te "glave", ali glave biznisa kakve god, ne mutave i belovuke, pre jedno 2 godine, sastanak "za razvoj ekonomije u srba", dosli, rucali, otisli, vucic vise nije pominjao takve sastanke da planira :)))))))))

Сад их скоро окупљала Јоргованка на Копаонику.

Kopaonik nema veze s tim, i biznis forum na kopaoniku nije ogranizovan od drzave inace.

Autore papetmaster, dobio si unapredjenje kod belog vidim, nije samo cuvanje kutija!

Ne znam za slucaj da je neko na horsu ziveo 30-40 godina, nema govora i to je cista izmisljotina. Prvenstveno zbog hemijskih osobina i nacina kako deluje na organizam. Pre ili kasnije overi, taj koji kaze pojma nema.

Koks da, ako imas milione za dobru robu mozes da udaras ceo zivot dok srce ne otkaze.

Е, а овоме што оде у кину јебену да држи часове енглеског или математике деци или чега већ, па оданде једе нека говна и игра се са кинеском дечурлијом како би то окачио на нет и како би људи рекли: "аахахахх који фазон брате браво" бих колена изломио јебем ли му семенку. Ако си већ отишао у пичку материну шта те бре боли курац шта се овде дешава. Такви су ми гори од ових пензионера излапелих. Челичном шипком по цеваницама само.

kilograme on ce da se vrati kad sjase picousti xd