Prijava

http://vukajlija.com/forum/teme/71269-predsjednicki-izbori-u-srbiji-2017-sudar-titana?strana=185#post_3742402 ja znam vise pajdomaana koji su na pajdu jos pre nego sto sam se ja rodio i i dalje su zivi i to na ulicnom pajdu a ne onom mik dzegerovom milionerskog

mogu ljudi da zive na pajdu dugo.doduse,kapiram da imaju i pauze.oni su stalno na nekim lecenjima,skidanjima,manastirima i sl.

pa da,moraju pauze i sve

a svaka pauza je prezajebana
odavno pajdomanima predstavlja tada prodje faza u kojoj su uzivali u pajdu,pajdo im tada sluzi da uklone bolove prejake od zavisnosti,svrbe ih kosti pa se sklupcaju onako i sve

Pa vise ulicarskih pajdomana umre od nekih bolestina nego direktno od pajda. Doduse da nisu na pajdu ne bi ni pokupili te bolestine ali opet... Teme sam se i dohvatio jer vidim da je skauza zanimalo pa sam pokusao da mu objasnim, sa bombom stvarno ne mislim da polemisem

Ako je neko zuti narkoman 30 godina, to je povratnik sa vise od 15 godina cistih perioda, neka mi neko pokaze lika sa 30 godina kontinuiranog staza i dobice od mene pare za jos 10 godina drogiranja.

pseto, zasto koza ima brabonjke kad kenja, a krava onako govno, ozbiljno pitam?

Ако си већ отишао у пичку материну шта те бре боли курац шта се овде дешава.

Veliki potpis za ovo. Znam ih dosta koji su zapalili i sad lajkuju Jankovića, Jeremića, Belog, VUČIĆU NE DAVI NAŠ GRAD MINHEN

a koliko je umrlo od heroina cak i bogatih.to nije stvar koja treba da se legalizuje.jedan od sto dozivi 45 god. a i taj zivot kakav im je.trava je ok ali i to mora da se stavi pod kontrolu.samo trava sve drugo je otrov

bombas
Ako je neko zuti narkoman 30 godina, to je povratnik sa vise od 15 godina cistih perioda, neka mi neko pokaze lika sa 30 godina kontinuiranog staza i dobice od mene pare za jos 10 godina drogiranja.

е па били су жути наркомани 12 година, али им више нема повратка, џабе се надају! БРЖЕ БОЉЕ ЈАЧЕ!

celtic jesi to ti

едит: целтиц је џд

Rodrigo Duterte, predsednik Filipina je napravio dosad najefikasniji program za odvikavanje narkomana.

jedan je nadrogirao svoju majku da bi mogao da joj poskida prstenje i proda za drogu.stavio joj nesto u jelo i zena zaspala za stolom kad se probudila shvatila da je opljackana, ni jedan prsten joj nije ostavio, odneo je i televizor.majka je znala da je sin to uradio medjutim on nece da prizna kaze da nije,kleo se u sve zivo i na kraju je ubedio

Nema logike da potrosi drogu na nju da je opljacka za drogu. Sto odmah nije uzeo drogu koju je dao njoj, suplja ti prica

Samo jedan dzoint mesecno i to ne sme tri u nizu meseca da se koristi, i da se nose clanske karte da udare pecat kad zapalis

Ovog Duertea treba uhapsiti, pitaj kurca kakve se zloupotrebe tamo rade, zamisli ovom nasem bolesniku da tako nesto padne na pamet, Jankovicu bi nasli 2 kile u biciklu ujutru

pa opljackao je da bi se obezbedio na duze vreme nije suplja prica.on je njoj dao malo, to njemu nema ni za zub a ona nije navikla pa se komirala zena.