Prijava

Nisam ja znao da su omoti mislio sam da su naslovne regularne, koje nisu takve (a i na njima je haha), pa sam onda mislio da mozda stvarno za sutra.

Inace, danas ce vrv da otvara on Learovu novu fabriku, rade kablove i oni, al lepo zvuci jos 1400 radnika VAU, tj. za danas su najavili otvaranje, pa bice on tu sig.

Mada bolje bi mu bilo sutra, kad je izborna tisina, jer bi onda isao kao premijer a ne predsednicki kandidat :))))

Prosle izbore je ona isla s njim na glasanje, metalika neka.

A sin, onaj debeli, je l se zaposlio u fabrici kablova? xd

Da da Liru je rodjendan pa sam cuo da ce doci. Nisam znao da otvaraju jos jedan pogon..

Ozbiljan tekst u hafingtonu, ovo pominjanje jereme je vrv jer je on potegao neke veze iskreno ocekivao sam da pomenu saloa ali ko zna sta se iza brda valja

Mozda samo prebacuju ove postojece u novi pogon, procitao sam "lear ce 30.3. otvoriti novi pogon u kome ce biti zaposleno 1400 ljudi", haha bila bi fora da samo prebace ljude, al najavili su kad su dosli da ce posle prelaska u novi pogon imati 2500 ljudi kad doteraju na max proizvodnju.

A sin, onaj debeli, je l se zaposlio u fabrici kablova? xd

Pa nije vise debeo

Bilo je price da ce preci u novu halu da mogu da rade i preko leta jer ce imati klime i to.

Znaci zaposlio se stvarno u fabrici kablova, izgladnjavaju ga, i daju mu minimalac, stoka!

ne znam zbog cega ove predrasude o deci naseg buduceg predsednika, cak i da je otac nesto skrivio ne vidim kako su oni zasluzili da budu kaznjeni za to, bar da su se pojavljivali u medijama pa da imate neku osnovu za ove pretpostavke, al ovako... mada kad pogledam za koga glasate i ne iznenadjuje me takav stav

Što mačka koti, to miša lovi

Ivanki Tramp ne fali ništa.

haha al najjaci je kurir daje ikonicu sv petke ili ko je vec kao poklon danas

To je yugioh kartica, unstoppable exodia!

ja msm da je pre bio i patrijarh pavle

http://i.imgur.com/R9kTdr0l.jpg

Samo Informer nema hahah

I onda kasnije izadje lik i kaze mi imamo skromnu kampanju, ostali trose milione. Pa jbt koliko para samo za ovo treba?

zivimo u velikoj bolesti

Мене је помало страх искрено

nadam se nekoj anarhiji i demonstracijama da poneki izlog polupamo nismo odavno

Kako kenjate jebeno sere mi se tacno, ni na koga odavde nije direktno uticala nijedna odluka ove vlade, a indirektno i da jeste to je toliko nevazno, nebitno, neosetno
Ali voli srbin da drami pa to ti je uu nikad gore nije bilo :((

Realno ono sto je "ustedjeno" sa platama i penzijama se spicka u jednoj dve ovakve kampanje.
Stvarno nas treba jebati.