Prijava

pa time cini najvecu uslugu AV direktno Oo

seselju je cilj kao i svaki put.da nista ne uradi,a da bude uvek tu.

Rasni
Ma kakav Šešelj Beli će uzeti više od njega fazon. On je sad pudlica zapada i Vučića. Čitqva kampanja mu je pljuvanje Boska, Jeremica, Jankovica i Tome jebenog ahahaha

Шта се ти надаш да ће Бошко да има неки пажње вредан проценат гласова? Ја мислим да је Шешељ егал са Јанковићем и Јеремићем, да ће нијансе ту да одлуче ко ће у други круг са Вучићем, ако овај не победи већ у првом кругу. Онда тек долазе Обрадовић и Бели. Мада Обрадовићева кампања била солидна, имао је онако 2 добра популистичка потеза, прво оно кад је на таблету показао како дуг Србије расте сваке секунде, онда оно са оставком у емисији Да можда не. Показује неки напредак у политичарењу, мислим да ће јачати у будућности, али му још није време.

A i kvazi vojvoda mnogo svira kurcu, uopšte nije provaljen koliko je kenjao po Tomi, dok Vučića nije maltene ni uzeo u usta. Baš su ''protivnici''.

e ovo je dobro cim ne napada djavola vucica sa ostalim apostolima sasama i gospodinom sto beziite odma izdo i srbiju i sve, pa pre bi bio izdajnik da je stao uz zutace i ostale stetocine

pa time cini najvecu uslugu AV direktno Oo

Pa na njega hoce da baci fokus u drugom krugu. Zasto bi sada napadao vucica i skidao glasove njemu pa ucinio uslugu ostalima? Pametnije mu je da napdne ostale pa kad ostanu 1vs1 onda udara po njemu. Pa nije glup on jbg

Šešelj će imati manje od Boška milion posto.

Ja ne znam dal iko veruje da oni zele bolju srbiju, prvenstveno zele pare. Puno para i da ih sto duze zaradjuju. Tako da svako od njih prvo gleda svoj interes. Dacic se nije ni kandidovao jer smatra da mu to ne bi donelo koristi nikakve npr. Tako vojvoda misli da ima sanse za drugi krug i nema potrebe da sada ratuje sa vucicem pa da vucic i njega razvlaci svojim drzavnim aparatom. A i vucicu odgovara jedan manje da se s njim bakce trenutno. Najrealnije je da vuk bude taj u drugom krugu jer ce za ovo malo vremena vrv vucic iskasapiti jankelu a njegovi glasaci nemaju kod koga nego kod vuka. Seselj nema neke sanse jer je bosko gde bezite dosta ojacao sto mi je drago(obraduje me svako jacanje desnice) da nema boska seselj bi bio siguran za drugi krug jer vuk i jankela dele glasace. Ali poenta je da oni gledaju da obezbede svoju bulju a ne da rade ono sto vi mislite da treba

A ozbiljno jbg, pre bih glasao za onog nebitnog lika na P što obilazio Hilandar za vreme kampanje, nego za Šešelja jebenog.

dok naravno Vučić i Šešelj žele dobrobit države, ajde beži budalo

Ne bre jbt jel me smatras za ovcu? Pa i oni gledaju svoju bulju, to i jeste poenta mog posta

O kakvom drugom krugu pričate, ste realni?

ne znam, meni je nekako milije pod žutima

Pa ova izjava koju si sada dao je ono-ok. Ono sto radis mesecima je neok i totalno debilski ali nemoj ti zbog mene da menjas kurs.

ja konstatujem onako za sebe, ko si bre ti da ti išta upućujem glupaku, ahahahah

Sasa je asportska, aseksualna i anacionalna licnost

asportska

како то да је онда био секретар савезног министарства спорта? досманлук?

иначе немам ништа против јанковића, баш ми је, како би то посетиоци шаљивог сајта вукајлија умели рећи, дејан цукић, али ми се од оних што га подржавају баш јако сере, не знам да ли мрзим њих више или вучићеве робове

debeli nemoj uzimati za ozbiljno baš sve što napišem

па са психички оболелим човеком никад не знаш на чему си

bolje lud nego debeo, ne vidi se odma