Prijava

Зајебанцију на страну, то је најстрашнија изјава коју сам чуо у једном фрагменту политичке кампање.

A jesam, nije da nisam pokusavao da preispitam da li taj covek ima bar nesto sto se moze nazvati pozitivnom osobinom i ne vredi. Ne mozes kad sve govori protiv toga. Zaista sam ubedjen da za njega mogu glasati samo naivni ljudi i oni koji imaju kakvu korist. Misleca persona prosto ne moze. Jer prosto, njegova demagogija i ono na sta dobija glasove:

1. Nato i strani placenici, antisrbi - Potpisao briselski sporazum koji nije hteo potpisati niko ziv.

2. Borba protiv korupcije i kriminala - Miskovic na slobodi, nijedna pravosnazna presuda.

3. Budzet je u plusu -Dugujemo po zvanicnim podacima 25 milijardi dolara, 2012 je bilo 14, sa mnogo vecim standardom, i realno vecim platama i penzijama

Necu da pricam o kulturi, opstem stanju u drustvu i slicno.

Strasnije od kostura i natpisa GOTOV JE? Eto valdemar je lepio te plakate i nosio bedz zeleci smrt slobe a sad se sablaznjava sto vucic drka tomu sublimisano

Tamdrilu sam se obratio i valdemaru indirektno

BRZE
BOLJE
JACE

MOJ IZBOR I COVEK KOJEM VERUJEM ALEKSANDAR VUCIC SRPSKA NAPREDNA STRANKA POZDRAV ZA AUTORA SHOMY23

Strasnije od kostura i natpisa GOTOV JE? Eto valdemar je lepio te plakate i nosio bedz zeleci smrt slobe a sad se sablaznjava sto vucic drka tomu sublimisano

Е, нисам имао паметнијег посла него да лепим плакате. А и боли ме курац и за једног и за другог, баш ми драго што нису у добрим односима.

Pa i demokrate se zalazu za demokratiju pa ocekujem da im slogan bude "da ode vucic" ili tako nesto. U ovoj kurcevoj zemlji se svaka kampanja zasniva na otvorenom pljuvanju onog drugog i mazenju stoke po selima i sad smeta ovo sugerisanje da neki kandidat ne valja aj beste jbt

Човече, капираш ли ти да је Александар Вучић рекао у лице целој српској јавности, у свом првом предизборном споту, да је Србија поверена на управу двојици људи? Коме то не смета, заиста с њим о политици немам више заједничких тема.

Znaci smeta ti nesto kad ti neko kaze u lice a ako to misli a ne kaze onda je ok? Ponasas se ko debela riba-slobodno misli da sam debela ali ne smes da mi kazes da si debela!

ako za nekog moze da se kaze da su ga ubacili amerikanci ili zapad to je vucic.sto bi ameri placali jankovica ili seselja da rusi vucica kad je vucic njihov covek-nebuloza.kako seselj moze da bude americki pion kad ih je preko 10 god pljuvao u hagu i bas bi drzali svog coveka u zatvoru.aj stvarno ste preterali.seselj je blag prema vucicu jer igra kurvinjski a tako mora

hocete da kazete da vucic nije marioneta zapada pa sad treba da salju seselja i jankovica da ga ruse?a nema vece ljige i otiraca od vucica

veliki pozdrav mom velikom prijatelju arminu, nadam se da si krenuo da spremaš onaj kazan punča kojim ćemo nazdraviti nakon pobede našeg predsednika

Znaci smeta ti nesto kad ti neko kaze u lice a ako to misli a ne kaze onda je ok? Ponasas se ko debela riba-slobodno misli da sam debela ali ne smes da mi kazes da si debela!

Знаш шта, смета ми и ако каже да то мисли, а не мисли, пошто је то прилично тешка непромишљена изјава, која негира његове напоре да нас уведе у демократско друштво, и коју не сме да да човек који се издаје за демократу, а смета ми још више ако то мисли, пошто ће се онда трудити да учини тако, а у том случају, ко се мача лаћа итд.
Мени није само јасно зашто теби не смета? Слажеш се са тим?

nego što ne rade posteri?

Kazanu crkla rerna zbog pregrijavanja servera.

zato što žuti preko njih na najgnusniji način vredjaju našeg predsednika

Ne brt nego mi je potpuno isti kurac ko ce od njih davati takve izjave

Šešelj je pušten da razjebe ono malo opozicije što postoji u Srbiji. Navukli su mu Parlament u kojem služi za isključivo pljuvanje po onom klempi i opoziciji. Opljune i po Tomi zbog diplome i etoooo. Nijednim gestom nije dokazao i pokazao da nije plaćenik.

САМО ДВОЈИЦИ ЉУДИ? ЗАИСТА? САМО ДВОЈИЦИ? ЈЕ ЛИ ТО ВИЗИЈА ДРЖАВНОГ УРЕЂЕЊА АЛЕКСАНДРА ВУЧИЋА?

Па шта фали? И Спарта је имала два краља.

Pa valjda treba ostali da dokazu da jeste a ne on da dokazuje da nije

Како је рекао „тек ће да их коштају лажне дипломе, крађе пензија, штетни уговори...костаће их животи из хеликоптера и поплава”.

Ajde mi sad objasni koja je svrha tvog posta, ako uspješno odbraniš svoj post i daš mu svrhu ja ti plaćam najskuplju kurvu u Beogradu.