Prijava

Podvuci i potpiši, zaključaj temu.

Ako ste te velike skole zavrsili kao Tomica to mu dodje kontra argument.

Toma pošalje voz odmah se pominje neki rat i vojni rok.

Da bi imalo smisla ratovati, za početak bi trebalo streljati jedno 25% stanovništva, onda bi neki rat imao smisla.

Scenario bi izgledao otprilike ovako, ko je učlanjen u SNS ne bi morao na front, tako neki rad. Posle toga sledeće koji ne bi išli na front su Dsovci, zatim kurac palac sve stranke...jedino bi radikali išli da brane zemlju.

Zato i glasam za njih.

i ja glasam za radikale. a da se zarati bio bih jedan od prvih dobrovoljaca realno i zena i majka vise ne bi progovorile sa mnom u zivotu. u slucaju da prezivim naravno...

Kosovac tebra sudeći po tvom postu izgleda da keva i žena već jedva pričaju sa tobom. Ti bi bila kap koja bi prelila čašu.

Sa kim bi voleo da zaratimo prvo, sa šiptarima ili sa ustašama?

Naravno, da budu normalni faktori a ne da pičke imaju nato baze iza sebe

da zaratimo sa albancima pošailji sms na 9901
da zaratimo sa hrvatima pošalji sms na 9902
da zaratimo sa bugarima pošalji sms na 9903

To bilo najslađe ali prvo se na šipusima treba dobro istrenirati. Šiptari su realno slađi zalogaj

Колико си глуп од 0 до мислим да увођење обавезног војног рока повећава шансе за рат

Ne znam caro kako si to zakljucio al ono ok brt

Sa siptarima, pristrasan sam. Posle moze i hrvati i muslidze i sta oces pa taman nas ostalo 100k odraslih muskaraca-nadoknadice/mo

Ја сам просечан ћата, са просечном оценом, са просечном платом, са просечном војном историјом, са просечном женом, са просечним пријатељима.

To je dobro, sve dok ne poželiš da sečeš nekom komad glave koji viri iznad proseka. Liči malo i na ono Domanovićevo: "Ko, on? Šta on ima da priča? Znamo mi dobro takve... Eeeee... Neće ovde to kod nas da prođe..."

Sa Siptarima prvo zavrsiti naravno. I to odmah posle obezbedjenja zapadne nepodrske istim. Nema tu ni mesec dana posla, s tim sto mora da se radi paralelno i ovde i na kosovu jer postoji veliki broj izdajnika tovljenih za tu priliku.

Pa treba prvo napuniti enklave ljudstvom i naoruzanjem da ljudi dole ne najebu dok se do njih stigne

Nesto kontam, nismo ni mi nacija kakva smo bili. Koja je poenta isteravati neke siptare ili bosnje odnekle da bi naselio ove

http://www.espreso.rs/data/images/2017/01/21/21/155425_kaver_ff.jpg

Meni je to tipa menjati rak sidom

A vidis ja bi uradio kao siptari 99. Povukao sve Srbe ovamo, tako da ne mora da se odrzavaju linije snabdevanja ka njima i da eventualno budu predmet razmene i pregovora. To takodje omogucava da se raspali sa svime sto imamo i da se linija fronta ravnomerno pomera.
Pre toga je bitno politicki lepo pripremiti teren.
Nama odgovara da se oni opet masovno sklone u albaniju kao onda ubedjeni da cemo mi opet biti bombardovani. Onda upada odredjena ekipa koja pravi varijantu spaljene zemlje od Pristine i svega sto iole vredi i obezbedjuje spoljne granice. Po pocetku mirovnih pregovora predaju kontrolu regularnoj vojsci i povlace se u npr. Rusiju gde ce u miru cekati raspisivanje haskih optuznica. Mozda ce morati i ostatak zivota da provedu tamo znaci i nagrada mora da bude adekvatna. Onda za siptare krece varijanta Srbi u hrvatskoj, povratak sto godina, i na kraju nista.
Mnogo je bitno i zavrsiti posao ovde na pravi nacin, medijski i nacionalno.
Mora jos malo da se saceka, ali vreme je da se polako planira.

Kosovac zauzeto
Pa treba prvo napuniti enklave ljudstvom i naoruzanjem da ljudi dole ne najebu dok se do njih stigne

U svakoj kući u Štrpcu u ovom trenutku imaš karabin m48 (5 okvira), M70 AB2 (3 okvira), 2 bombe M75, 6 vreća za spavanje, 6 šatorskih krila, 4-6 uniformi VS (amblem maskirni štit sa ocilima i krstom), 200m žilet žice i razni alati. A to je u Štrpcu koje je i Bog zaboravio, šta misliš šta sve ima na severu...

Ko god je protiv rata on je picka i nista drugo. Moj caca bio na ratistu moj djed bio na ratistu moj prandjed bio na ratistu, jebes moj zivot ako i ja ne odem

gledalo se rambo filmova svih delova desetine puta.

A vidis ja bi uradio kao siptari 99. Povukao sve Srbe ovamo, tako da ne mora da se odrzavaju linije snabdevanja ka njima i da eventualno budu predmet razmene i pregovora. To takodje omogucava da se raspali sa svime sto imamo i da se linija fronta ravnomerno pomera.
Pre toga je bitno politicki lepo pripremiti teren.
Nama odgovara da se oni opet masovno sklone u albaniju kao onda ubedjeni da cemo mi opet biti bombardovani. Onda upada odredjena ekipa koja pravi varijantu spaljene zemlje od Pristine i svega sto iole vredi i obezbedjuje spoljne granice. Po pocetku mirovnih pregovora predaju kontrolu regularnoj vojsci i povlace se u npr. Rusiju gde ce u miru cekati raspisivanje haskih optuznica. Mozda ce morati i ostatak zivota da provedu tamo znaci i nagrada mora da bude adekvatna. Onda za siptare krece varijanta Srbi u hrvatskoj, povratak sto godina, i na kraju nista.
Mnogo je bitno i zavrsiti posao ovde na pravi nacin, medijski i nacionalno.
Mora jos malo da se saceka, ali vreme je da se polako planira.

"RAM plan" bi mogao da se primeni opet ako mene pitaš :) sa vojno-taktičkog aspekta nema mane.
Treba im trovati vodovod, seći im struju, raznositi mostove, kidnapovati političare sve u svemu isprovocirati ih da nas napadnu. Zatim 63.pbr. na Šaru, za njima 126. I 250. položaje da naprave. Od Zubinog Potoka 52.pk ulazi na Sever. Specijalci i motorizovane iz Bujanovca gde je najtvrđe. Tako se uzima Metohija za 3 dana. Gde vojska prođe tu dolaze dobrovoljci i policija i rezervisti. Sve se čisti.

Treba obezbediti nemesanje zapada. To je sva priprema.

Sve ostalo resava jedan prosecan garnizon trecepozivaca.