Prijava

Koga boli kurac, najplaćeniji ruki svih vremena u NBA će da igra za reprezentaciju lololo

Pa i ovo je manje-vise ocekivano, za milutinova sam iznenadjen jel to oce letnju ligu da igra ili sta?

Nesto su pricali da i dangubic hoce da ide u nba al kapiram da bi on svakako otpao

Bitno da je mocni stime tu xd

Baš me zanima ko će od centara ići, Kuzmić i Štimac odigrali sezone karijere, Raduljica vezara obična, ali uvek dobro igra za reprezentaciju a i dobar je za atmosferu u ekipi. Znači ili će Bobana oterati u kurac ili ćemo ići sa 4 centra ko onomad na svetskom. Na 4 smo preslabi, Birča ludi će opet ni kriv ni dužan duzme medalju. Mada može dosta da se rotira sa ćopavom kosovarčinom.

sve nesto kapiram da ce psiho sale morati da skrati ove zvezdine sa spiska.minimum dvojicu.

Verujem da ni sale ne zna sta ce sa centrima
Stimca ako izbaci bice da je igrao kad je bio maskota a sad kad je odigrao sezonu zivota sad ne igra
Kuzmara odvalio sezonu mvp evrolige u januaru
Bobi je bobi, ako ga ne povede bice da ima licni sukob
A radulju ako ne ispostuje ispasce jajo

Sa 4 centra idemo nema sta xd

sve nesto mislim da ako bude birao izmedju njih cetvorice da ce stimca da se odrekne.stimac tupav,pa ne zna ni da se nadrka. :D

Ja bih zvao Kuzmića i Bobija i u zavisnosti od toga u kakvoj je formi Raduljica, on ili Štimac. Dobro je što Milutinov hoće da igra tu letnju ligu, i on bi bio u priči :) I Musli je bio u najboljoj petorci Evrokupa. Imamo sasvim solidne centre, zato i kažem da nije toliko strašno što ne igra Jokić (naravno da smo jači sa njim, al jbg sad), ali za Bjelicu što nemamo zamenu... I kakav crni Birčević, ne mogu ponovo da ga gledam kako stalno pravi faul, a protivnički igrači uz to poentiraju, bolje da povede samo Mačvana, 3 centra i 1 krilni centar plus malo više krila, ionako svi sad igraju, što se kaže, smol bol.

Какво ће то бити мучење за гледање кад мачван није на четворци, бирчевић моћни, па измена луди бирча - симоновић и играмо смол бол са симоновићем на 4. ајаомајкомила не зна се шта је грђе.

Ја се надам да ће штимац остати након овакве сезоне колико год ми мислили да је будалчина, оваква сезона се мора испоштовати, није да је играо у веф риги, него у бешикташу јбг, а да ће радуљица да издува. истина је да је сасвим друга прича имати иза себе теодосића и јовића наспрам хикмана и калниетиса, али нешто не верујем да он опет може да букне преко лета и да забоде опет неки солидан уговор.

е да, зар летња лига није већ почела тамо? нешто ми се чини да ни дангубића ни милутинова нису помињали раније да ће играти овог лета за сан антонио.

štime mora ići jer nam je talija jebena, a i birčević takodje

Nema sanse da krenemo sa jednom cetvrorkom jbg

Cenim da idu macvan, birca, kuzma i bobi. Stime i radulja se kolju za pozivnicu osim ako se neko ne povredi

milutinov nije ni za kurac.tupavi stimac za njega dikembe mutombo

кад замислим ко нам је на четворци имам баш гадан осећај у стомаку, као пола секунде пред судар с колима ето тако нешто

иначе, јесте ли ви свесни да ћемо за коју годину сигурно имати црнца у репрезентацији, мораћемо да не бисмо испали расисти, како остале земље могу да имају а ми нећемо, политичка коректност и та срања, ја сечем курац ако не буде тако

mi cemo nekog gancija da ubacimo.samo da im neki izdziklja malo i eto. dzej alicic bek.

Što da ne glumi Lučić krilnog centra, znao je on u karijeri da bude četvorka. A i Simon i Kalinić su ove sezone znali da igraju četvorku. Ili igrali isključivo četvorku, u slučaju jednog od njih. Nemojte Birčevića ko boga vas molim

Da l je do mene, kad čitam ovaj sastav, ne odaje mi neku silu od reprezentacije.

Doduše mi uvek odvalimo sa sličnim timom..

Za Evrobasket 2017. sada konkuriše 17 igrača: Marko Gudurić (Crvena zvezda), Branko Lazić (Crvena zvezda), Marko Simonović (Crvena zvezda), Ognjen Kuzmić (Crvena zvezda), Stefan Jović (Crvena zvezda), Stefan Birčević (Partizan), Miloš Teodosić (CSKA), Vladimir Lučić (Bajern), Bogdan Bogdanović (Fenerbahče), Nikola Kalinić (Fenerbahče), Vladimir Štimac (Bešiktaš), Miroslav Raduljica (bez kluba), Milan Mačvan (Emporio Armani), Dragan Milosavljević (ALBA), Nemanja Nedović (Unikaha), Vasilije Micić (Žalgiris) i Boban Marjanović (Detroit Pistons).

Ako zaigra crnac momentalno prestajem da ih pratim. Tj gledao bih ali kao fudbalsku repstaciju onako malo gledam malo drkam fon pijem pivo smejem se kad kapiten bane ili zamenik izdrkotina kolarov ukenjaju nesto glasno komentarisem kakvi su balvani itd

Slazem se sa leckim(promenio sam misljenje xd), moze i bez ludog birce ajmo stime jebi gasolove