Prijava

moj tata ima mali kurac

Neprijatno mi je da čitam kako neko piše o kurcu svog tate.

Eru šiptarčina je veća dileja od nikolekg i atomskog miša kombinovanih

Још кажу научењаци да ће у некој далекој будућности температура толико да скочи и солнце да пржи да ћемо заиста морати да живимо подземљом.

NATO bombardovanje nije odgovorno za porast stope oboljenja od raka

Ja kontam da nas neće pogoditi kad se zemlja razjebe skroz da nema života na njoj zato što ćemo do tad ili uznapredovati jezivo i kolonizovati ostale planete ili izumreti davno pre toga.

косово је независно од србије, од неких других држава баш и не

Митке
Компјутер је закон, посадиш дијете, игра се цијели дан, ту на оку ти, нема подераних панталона, разбијене главе и крвавих кољена

U Bosni se dijeta sadi čujem... xDD

Čisti budizam je najbolja religija

Recimo da je to religija bez religije. Bar ne u mejnstrim religijskom smislu voršipovanja jednog il više bogova. Ovde je fora da te jebu dok ne shvatiš da si i ti sam bog.

Republika Srpska = Bosna i Hercegovina.

Roditelji koji odbijaju da vakcinišu svoju decu zaslužuju zatvorsku kaznu.

"Misli pozitivno" unazađuje čovečanstvo.

sad nešto gledam, jebote pa mi smo ladno treći po negativnom prirodnom priraštaju u svetu, odmah iza bugarske i letonije, ja sam mislio da se to preteruje malo u medijima

inače, ne treba se plašiti prenaseljenosti mnogo, procene su da će se populacija zaustaviti na nekih 12-15 milijardi, jer je procenat obrazovanog stanovništva sve veći, a i postepeno će se svuda uvoditi mere slične onima u Kini, politika jednog deteta i slično, gde će se kažnjavati parovi sa više dece

Toma Zdravkovic je preprosecan pevac. Sa odlicnim pesmama doduse.

Latinica je ravnopravna sa ćirilicom

Још кажу научењаци да ће у некој далекој будућности температура толико да скочи и солнце да пржи да ћемо заиста морати да живимо подземљом.

Boli me kurac bas da zivim pod zemljom imam LG klimu moze napolju biti 60 ona lagano spusta na prijatnih 28

Ne mogu vukajlijasi da ne jedu govna (cisto kazem, ne izrazavam nepopularno miljenje)

Таксиста је очајан филм

Shomy23

Republika Srpska = Bosna i Hercegovina

Uf uf uf bravo za ovo batke u sred srede

I Papa uboo ovo za Tomu