Prijava

Ipče da nije poginuo mlad ne bi ní pola bio popularan ko što je sad

tarantino je postao reziser za decu

Država je nepotrebna skroz za opstanak društva

koje ti je bre ovo nepopularno mišljenje, priznaj da si ga napisao samo da nafiluješ temu :D

fazon, moj ćale sad da pročita to, rekao bi: c, c, c, šta sve neću da čujem od ove omladine, a vole da imaju kanalizaciju, toplu vodu, internet i zdravstveno osiguranje

Svako ko je sirotinja, sirotinja je isključivo svojom krivicom, a ne jer ga jebe država

Niko ne moze da ti ''ukrade'' posao. Nije to nicije rodjenjem steceno pravo, vec ima da se snadjes za njega

na ljudima se vidi odvratno nesto kad su visegodisnji pusaci

otvorio sam temu za onu spiku podvodnu i sushenje okeana,naseljivanje okeana hahah ili da se vrati na ovu temu,obrisao sam je

Rasno mešanje je genocid.

Ja sam brate za anarhiju pa kud puklo da puklo, nek svako radi šta hoće totalna sloboda pa ako smo tolki divljaci da bi se međusobno poklali onda smo to i zaslužili. Država i njeni organi nisu ništa drugo do pijavice sa iluzornom funkcijom održavanja reda u društvu.
Šta kao kanalizacija, vodovod, internet i ostale pičke materine ne mogu nikako postojati bez vlasti? Reci tvom ćaletu da je ceo život proveo u strahu da će neko zvati policiju ako ispuca par metaka u vazduh za slavu, dobro možda i nije al opet

Ja sam brate za anarhiju pa kud puklo da puklo, nek svako radi šta hoće totalna sloboda pa ako smo tolki divljaci da bi se međusobno poklali onda smo to i zaslužili. Država i njeni organi nisu ništa drugo do pijavice sa iluzornom funkcijom održavanja reda u društvu.
Šta kao kanalizacija, vodovod, internet i ostale pičke materine ne mogu nikako postojati bez vlasti?

Solidno mišljenje jednog buntovnog petnaestogodisnjaka

Srbiji treba jedan dobar forum

Cela ta prica oko anarhije kao drustvenog uredjenja je u rangu sa lovom na pokemone. Moze da prodje ako si na kraju osnovne,pocetku srednje. Ako imas 25 godina racuna se da si mentalno oboleo.
Triforce kapiras da bi te treci dan nakon pada drzave,neko izbo nozem u bubreg u maksiju kad bi pokusao da uzmes zadnji mileram sa police.

Cela ta prica oko anarhije kao drustvenog uredjenja je u rangu sa lovom na pokemone. Moze da prodje ako si na kraju osnovne,pocetku srednje. Ako imas 25 godina racuna se da si mentalno oboleo.
Triforce kapiras da bi te treci dan nakon pada drzave,neko izbo nozem u bubreg u maksiju kad bi pokusao da uzmes zadnji mileram sa police.

Velikibleče nisi ni prvi ni poslednji koji je imao ovakve argumente, od svakog normalnog čoveka se štaviše i očekuje da tako razmišlja jer je indoktriniran da veruje u državni poredak od kad je isplivo iz pičke i jako je teško odjednom se okrenuti bezvlašću jer kao i ovce bez čobana može vrlo lako da se izgubi. Zato su tu ljudi sa malo drugačijim pogledom na stvari. Pad države i prevrat nisu anarhija, već samo menjanje društvenih vrednosti iz jednog oblika u drugi, što se na kraju svodi na isti kurac (primer komunizam i kapitalizam). Prava anarhija znači borba za ono što svi već žele kao npr. ljubav, porodica, druženje, seks. Ljudi imaju mogućnost da izaberu nešto što vole i da otvore oči, a zbog napamet naučene pesmice od malih nogu kao i zbog usađenog straha koji u delo sprovodi policija ti misliš da će bez njih neko zapravo biti izboden zbog paštete... Da li bi ti u stanju totalne slobode i pod uslovom da nisi totalni zombi nesposoban da zadovoljiš bilo kakvu instiktivnu ljudsku potrebu hteo nekome da naudiš, a da za to ne postoji ono baš baš dobar razlog tipa pobio ti je celu familiju

Оно што прича Мирољуб Петровић је у огромном проценту тачно, чак и емпиријски доказиво.

Solidan trol.

Da li bi ti u stanju totalne slobode i pod uslovom da nisi totalni zombi nesposoban da zadovoljiš bilo kakvu instiktivnu ljudsku potrebu hteo nekome da naudiš, a da za to ne postoji ono baš baš dobar razlog tipa pobio ti je celu familiju

Da.

Da li bi ti u stanju totalne slobode i pod uslovom da nisi totalni zombi nesposoban da zadovoljiš bilo kakvu instiktivnu ljudsku potrebu hteo nekome da naudiš, a da za to ne postoji ono baš baš dobar razlog tipa pobio ti je celu familiju

ja ne bih nekome da naudim, ali ja sam vukajlija forumaš

naravno da postoje milioni ljudi koji će da ti naude bez ikakvog razloga ili će taj razlog da bude da ti skinu sat s ruke jer im se sviđa taj sat

jel stvarno nikad nisi video neku gradsku budalu koja uzme pa prebije random klinca onako iz sprdnje

Ja sam baš ono liberalan lik, znači sloboda govora, mišljenja, izražavanja i tako ta gej sranja ali likove koji tripuju anarhiju bi podvrgavao elektrošokovima na dnevnoj bazi.

Trubači su sranje.

Gusle su najgori instrument koji je čovek ikada napravio.