Prijava

Arhaizam će moći da postoji onog momenta kad svi ljudi na planeti zemlji budu Vukajlija forumaši

U jbt zamisli nema pijaće vode ljudi u haosu ko da je nestala sva voda na svetu to je sve u tvojoj glavi brt ta jedna scena neke likuše ishisterisane te je naterala da pomisliš da će u svima da se probudi ubica silovatelj zločinac i ima da bude ko u onom filmu the purge il kako se već zove.
Prva stvar: Naravno da vojska i policija ne bi nestali preko noći, naravno da ne bi nestalo pijaće vode, ovo je proces jako dugotrajan i spor. Ako smo nazovimo monarhijsko stanje u društvu održavali i "poboljšavali" stotinama godina, zamisli koliko je vremena potrebno da stvari vratimo na pravi put. Počevši od skidanja zavese, otvaranja očiju ljudima, de - indoktrinacije. To je upravo ono što ja sada radim. Ne možeš očekivati ikakvu promenu ako najpre ne pođeš od sebe, prestani da se plašiš. Ljudi se izgubili misle pocrkaće od žeđi kupuju balone vode za mesec dana unapred samo zato što je objavljeno da voda nije za piće. To po meni nije zdrav način razmišljanja i naravno da sam protiv većine i naravno da je ovo nepopularno mišljenje zato sam ga i postavio na ovoj temi nisam očekivao da će me svi podržati i kao brao brao to je prava stvar.

woooow triforce, neko ce jebati na faksu

totalno ce mina iz bele palanke sa zelenim pramenom kose na sintagmu ''dugotrajan proces'' da izluci dosta svog piceceg soka

nepopularno misljenje

KOSARKASI SPANIJE SU DO JAJA

Brt dal si ti lud jebeno sta ti pricas mekani lice mene sramota I prethodna dva posta sto sam kucao na ovu temu. Alo covece docice odmah komsija tri zgrade pored tebe sto zivi u 35 kvadrata nikada ne okrecenih da ti otme tvoj novi stan jer je tako u mogucnosti. Ovo sranje ne bi uspelo u Kanadi ne na prostorima gde su se dojucerasnje komsije klale cim im se ukazala prilika. Ne znam u kom svetu zivis ti sa tim avatarom ono sto ja znam jeste da bi ljudi za 50 evra prejebali rodjenu majku ne da im das mogucnost da rade sta hoce.

Triforce brate, prestaćeš o tome da razmišljaš odma nakon što budeš jebo prvi put.

Ako dođe komšija da otme stan upucaj ga u koleno levo i ćao

Vidi se da taj strah priča iz tebe

Zamisljam situaciju u surcinu gde je 70% mladezi na kamatama a oruzje se svakako poteze svaki vikend sta bi se desilo da nema policije haha bilo bi prognano sve sto nema 50 ljudi pod oruzjem iza sebe. Otprilike bi u svakom mestu odredjena grupa zauzela ceo grad i izotimala sve sto moze da se izotima ljudi bi bili zabarikadirani u kucama da ne ostanu bez iste

. Ako smo nazovimo monarhijsko stanje u društvu održavali i "poboljšavali" stotinama godina, zamisli koliko je vremena potrebno da stvari vratimo na pravi put. Počevši od skidanja zavese, otvaranja očiju ljudima, de - indoktrinacije. To je upravo ono što ja sada radim. Ne možeš očekivati ikakvu promenu ako najpre ne pođeš od sebe, prestani da se plašiš. Ljudi se izgubili misle pocrkaće od žeđi kupuju balone vode za mesec dana unapred samo zato što je objavljeno da voda nije za piće.

Počevši od skidanja zavese, otvaranja očiju ljudima, de - indoktrinacije. To je upravo ono što ja sada radim. Ne možeš očekivati ikakvu promenu ako najpre ne pođeš od sebe, prestani da se plašiš.

To je upravo ono što ja sada radim.

Malo je reći da vam se divim, gospodine
humanista anarhista arhaista, pa to se stvarno retko viđa

A zamisli tek, primera radi, tocioca na pumpi kako radi za 25k a na kraju dana uredno predaje gazdi 200k pazara od tog dana hahaha pa ne bi ga video vise xd

Svi koji oće ozbiljno da pričaju o anarhiji kao rešenju nek pogledaju koji klip o tome na jućubu ako ih ne mrzi
Eo neka slika sa malo boljim objašnjenjem smisla
https://paxus.files.wordpress.com/2014/03/calvin-on-anarchy.jpg

Pa ona navijačka gamad što je osetila da može nekažnjeno da uzme Nike patike iz obližnjeg butika u onim gužvama kad su palili ambasade i branili ratka ti je dovoljan dokaz pogubnosti jebene anarhije
sigurno se gledalo V for vendeta sa drugarima, pa se malo ozbiljnije to shvatilo nego što treba

A troforce dobri lice sta tebi smeta u ovom sistemu mislim ko to vrsi toliku represiju nad tobom pa se ne osecas slobodan? I objasni mi kako bi izgledao taj sistem jel bi ukinuli sve institucije,jel I hitnu I sve pa kad se uslogiras u tri ujtru mogli bi da se solidarisemo sa tobom I ujedinjeni to pobedimo.

Pojasni mi sistem,dosadno mi je trenutno hocu da skapiram kako ti mislis da ce to da funkcionise.

Vaš problem je što mešate anarhiju sa agresijom

Anarhija bi uspela ako bi na planeti živeli samo Mitke, AnđelkoNS, triforce i njihovi klonovi

Ne mesamo mi nista pajseru nego to sto bi ti i tvoji pisful drugari skapirali da ste slobodni da mirisete cvece i hranite golubove po keju ne znaci da neko drugi ne bi shvatio da nema ko da ga spreci da ti uzme mobilni, sat, patike i bajat hleb sto nosis za golubove

Okaci sliku neku svoju ako ti nije frka neka da ti kazem koliko dugo bi imao ustedjevinu i licnu imovinu tipa laptop