Prijava

Da se osvrnem na post pri vrhu strane, a što mislim već duže, muzičko kao predmet jebe, makar zadnjih godina, istorija muzike i kulture i tako to

Druze tvoj post je prvi tako da ne znam na koji post se osvrces...

xd tačno, mislio sam da smo još na prošloj strani, tamo je Maestro rekao da je muzičko trivijalan predmet

coki nije ubio djindjica

scous koji si ti fax zavrsio/studiras.

isto ko i pseto xDD

zivotni jel...a stvarno bez drkanja

brate po valteru, nije trivijalan gradivom, ali je koncipiran komplet retardirano i ne zaslužuje da bude ozbiljno učen, a znate i sami koji je stepen mog loženja na muziku i da ne bih muzičko kudio bez razloga

zadnja naznaka nečeg korisnog ti je u petom osnovne kad možeš da naučiš da napišeš notu(pritom, imaš deset godina i po nastavnom planu treba da učiš da pišeš note jebem ti -_-), i to u finim beogradskim školama sa nastavnicom punom entuzijazma, a odmah zatim se pretvara u: objasnićemo vam epohu koja je trajala sto godina koristeći dve strane teksta i nula minuta audio snimaka

ne mogu ni jebeno taktiranje da ti objasne kako treba da provališ o čemu se tu uopšte radi i da ti da primer: evo, deco, 95.6% pesama s Kosova i iz Makedonije vam je u 7/8, ajde domar puštaj Emu Kosovljanku da izbrojim da vidite o čemu se tu radi

malo sam se zapalio

nije bitno koji prijatelju, bitno da sam kupio sam diplomu i nasao posao preko veze, ozb

Alo bre kakve su ovo insinuacije ovuda

A Rađ rođače, to jeste tačno, jebiga. Kapiram da kad je muzičko ubacivano u program da su ga pravili kao "haha brate to je muzika, samo uključiš i slušaš, šta da se uči haha, napiši nešto bezveze samo i note pored"

a kako znas onda celog fausta napamet

haha ps ne uzrujavaj se xd

pa pametan sam brt, procitam upamtim

Kako da se ne uzrujavam ja sam master ekonomije prijatelju jos tebi treba kerozina

A sto ti moras sve da znas to je bila sifra jedna nekome odavde a ovo sada je samo za prikrivanje toga

Ps može se reći da je tvoj avatar došao tiho i ušao u legendu

Ne kapiram te brt

pobise se skauz i ps je l video ovo neko