Prijava

Excelenntia rakija, malo pedersko ime, al dobra kupovna rakija. Al nesto skupo bre.

Ivan Ivanović je ok, Kesić je operisan od humora i harizme, mnogo iritantan i negativan lik

Torazulu, vredi svaki dinar

По правилу, екселенција је ракија за коју се ком спрема тако што се одвајају кошпе и кожа шљиве, те остне само месо. Отуда и већа цијена, логично.

Alkohol i droga su za debile

Praseće pečenje je objektivno sranje hrana, zbog toga ne čudi što nije zaživelo u svetu

Kebab je sranje hrana ali je zaživela u svetu jer na svakom ćošku imaš po jednu muslimansku porodicu. Prase je ok i jede se pečenje u svetu samo što se ne sprema na srpski način i nema sača nego rerna jbg

ја тео јутрос да кажем да је роштиљ безброј пута бољи од печења и да печење није ни у топ 10 начина за спремање меса ал заборавих од оне приче о насељавању морског дна

Не бих рекао да није заживело

Pork is the most widely eaten meat in the world accounting for over 36% of the world meat intake.

http://i.imgur.com/MFJA4oB.png

Puši ga Care, misliš da si mnogo pametan? Pork nije pečenje, pork je svinjetina uopšte

Maestro opet glup jbg. Pa i kod nas se ne jede samo pecenje majmune mnogo vise se jede svinjsko meso spremljeno na druge nacine, zamisli da se svaki dan za rucak pravi razanj za prase

Pa majmune pečenje kao pečenje se nigde drugde ni ne jede osim na balkanu mrtvom. To što je on napisao da je 36% ukupnog mesa na svetu svinjsko meso je apsolutno nikakav argument jer ja pricam o konkretno prasetu nabijenom na razanj

Otkud ti znas da se nigde ne jede kad nisi bio dalje od vrmjacke banje

A otkud ti znas da se jede

Pljeskavice, šiševi i slična sranja koja se kupuju na kioscima, fast fudovima i sličnim sranjima nisu ništa manje sirotinjska stvar nego kifle/bureci i pekara u globalu.

E da i ćevapi i pljeke su klopa za bleje (nivo čipsa i keksa na klinačkim rođendanima).

Ja znam jer sam video

A otkud ti znas da se jede

Svuda u Evropi đe sam bio postoji neki ekvivalent pečenju, sprema se na malo drugačiji način, ali to je već lokalna receptura, i i dalje jeste pečenje.

Grčka/Italija/Španija/Švabija i slične zemlje cepaju pečenja samo tako.

Samo je problem što i da ode Maestro do Paralije, njegovi krajnji dometi su pita giros i suvlaki. I to samo kad oće da se počasti. Otud i ideja da se ne jede ništa drugo.

ја не причам о томе колико је распрострањено него о квалитету и укусу

Ima u Vilovu neki lik odneses mu prase on ga otkosti, zacini, ispresuje i ispece. Dobije se kao bajadera od svinje.
Ko god mi je pricao da je jeo to, odusevljen je.