Prijava

Samo da mu se Tajson usere u brzinu i tehniku

Pa usro bi ga opet. Tajson je za svoju kilazu bio nenormalno jak udarac, skaliraj to na manju kilazu opet bi bio jak udarac, a o brzini i tehnici neću ni da pricam.

Dzo Luis, Roki Marciano, Frejzer, Forman, Ali, Tajson, Lenoks Luis, svi su jebeno brutalni.

Ne kontam kada neko Mejvedera nazove najvecim svih vremena.

a roy jones jr tata svega na svetu sto postoji

slazem se sa izijemom za roy jones jr

Slazem se i ja, samo random nabacah. Moz na tu listu da se baci jos dvajes boksera iz razlicitih kategorija

то ти је исто ко кад стефа карија проглашавају најбољим свих времена, такво време медиокритета дошло јебига

Sve te likove bi Džek Dempsi naslago ko iz pičke.

ZAboravili ste i Rokija Balbou.

Muhamed Ali je svakako najbolji svih vremena jer je imao 190cm i 100kg i sasio bi i tajsona i mejvedera odjednom

Profesionalni boks je trebalo ukinuti posle Tajsona, popularno ili nepopularno mišljenje ne znam sad
Postao je cisto lozenje i mlacenje para, ni b od boksa nema vise, mecevi su sranje skoro uvek
Amaterski boks na OI je zanimljiviji 3 puta

Borba dzosua-klicko ti se popisava na post

To je bila najbolja borba pa u zadnjih 10 godina fazon

A za mejveder-tajson ne treba trositi reci, tajson bi ga bacio u daun za 5 sekundi i to kroz gard fazon jer ima 50 kila a tajsonov udarac je od dve tone

Tajson je 178cm a Mejveder 172, ne znam kako zamisljate uopste da mogu da se tuku. Dzosua dobar je

PA i Mejveder može da bije ženu, jbg, što ne bi Tajson mogo Mejvedera?

Zamisljam tu borbu i nekako mi toplo oko srca xd bas me iznervirala pickica od mejvejdera

Tajson je tokom karijere imao 100+ kila na 178 visine, Mejveder ima 173 visinu i 68 kila. 30-40 kila manje nego veliki Majk, Ali je imao 191 i 105-110 kila recimo.