Prijava

Ja sam na kraju završio 16 u našoj ligi i 222 ukupno, nisam posebno zadovoljan ni nezadovoljan rezultatom. Moj osnovni hendikep je što već dve sezone pratim samo NBA, tako da evropske igrače znam samo što pohvatam iz javnosti, za razliku od vas kmetova koji tipa znate tačno kakvu je sezonu odigrao Benzing ili tako neki smećar.

Ali i pored toga, da sam igrao bolje, bio bi bolji od 16og mesta jbg. Videćemo se možda na nekom novom fantaziju, evroligu i abu ne računajte na mene.

U svakom slučaju ovaj fantazi mi je predstavljao lepu zabavu sa grupom dragih prijatelja

Zivojin Misic

Ja sam zadovoljan sto sam najbolji kosovac na svetu kad je fantazi u pitanju xdd

AAHAHAH

Uzveketao sam se večeras da mi lakše praćenje bude, sutra ću da tražim opravdanja

A ovaj stevanov tekst, pola ne mogu da razaberem sad, ali se nadam da će praviti neki poseban fantazi s ovim pičkanjem koje najavljuju, a da ovaj stari ostave kako je bio

Ohoho ko je to izmileo iz misje rupe?

Realno sam opro i tebe i bobanove surogate. Branko lazic kapiten, falio je u finalu da se najebe majke dragicu jbg

e, jel pobedio admin stvarno haha

Ma namestao picka, izvalio sam ga odmah na pocetku nego me boleo kurac

ma daj bre beži usrao te dragić onaj imbecil jebeni jeste sad 300 koševa da da u drugoj četvrtini ne priznajem ja ovo ništa videću te u el

je l' istina da saša đorđević kao nije pružio ruku premijerki našoj ili to samo prave neku sprdnju i veličaju ga nisam ispratio to

мислио сам да драгић има бар 40 индекс

Haha, da, usrao me. Morao sam tako jbg kad prepisujes samo gledas koga sam ja stavio da ubacis i ti ziherasu jedan. Nikad defanzivne picke nisu pobedile: ti, srbija, rusija...

па ти си казао да си поизбацивао све католике а ја сад узео сан еметерија, сад ћу да ти кажем кога још забо сам

хвостова и дончића

ове остале вукао три кола већ са 8 играча сам играо нисам могао тим да саставим дај бежи бре сда ће ел па ћемо видети шта и како је

кад се само сетим да сам те сажаљевао на почетку кад си кренуо као курац и гледао да ти помогнем да се ишчупаш из гована хаха сад бих себи пичку поломио

Ko bre krenuo ko kurac mejmune bio sam bolji od tebe prvo kolo fazon

Inace sam i ja igrao sa 8 igraca nego sam jeo govna ovuda i pravio dreku samo xdd imao sam blumsa retarda iako.je ispao a pored njega navara i antonova jos vece retarde da sam ikako mogao micica sa klupe bih ubacio eto kad sam zazalio sto nisam ostavio ulanovasa da makar nulu imam da ne idu u minus debili

Bravo Marko.
Platio sam ceh igranja bez španskih cigana (osim Ćaće), kao mogu ja da izguram sa Voroncevičem

https://i.imgur.com/c3bBT67.jpg

Pozdrav do evrolige.