Prijava

И ја сумњам да ћу учествовати, мала пауза до Ел.

Ovo je isto kao da necete da igrate za reprezentaciju zbog nba lige :@

Ја имам право, до сада сам учествовао на вжбројним фантазијима, нисам се проводио по јахтама и плажама него сам знојем натапао тастатуру. Осјећам д би могла нека реума да се јави, неки бол, можда у курцу. Боље спријечити него лијечити брт.

Jel coa gluperda tu negde?

Krivo mi sto mi mlatoni za mala izmakao jebem bobanu i svedu mater glupavu u picku

Нема Цое до Ел.

Čestitke Marku, od prvog kola je imao vrhunski tim, svaka čast i Mitketu na plasmanu u top 10 u fantaziju na mvp sajtu.

Želim da objavim svoje povlačenje iz bilo kakvog košarkaškog fantazija, a moguće i bilo kakve košarkaške diskusije ubuduće. Šta drugo da kažem kad vidim da je ARMIN bio ispred mene.

Krivo mi sto mi mlatoni za mala izmakao

Ludi Birča je napravio tu razliku

Хвала брт. Нема потребе за исхитреним одлукама, Лечки, најбоље пусти да преноћи па ујутру мирне главе одлучи у коме правцу ће даље тећи твоја фантазерска каријера. Када бисмо се повлачили пред сваком препреком на коју наиђемо, гдје бисмо тако стигли. Главу горе!

Ulogovao se da vidim našu ligu i generalni plasman i vidim da sam osvojio 4 boda u ovom kolu haha

Dvojica u top 10 je kul rezultat, bravo Marko i Mitke i Duka, spreman sam da se više posvetim klupskoj sezoni i oprcam vas sve u EL fantaziju sportski pozdrav

A čekaj ta liga vam je u okviru vukajlije ili šta?
Ako je odg da debilno je da čestitate jedni drugima
Krajsler bio bolji od Kisarmija to lutko bravo

Pa dobro, Marko bio 5. na svetu, a Mitke sedmi, osmi, deveti, tako nešto

Pa birca da. Sved se upuva sa jebenih 9 a bobi marjanovic 3. Bas onako u rangu eda murica

Девети. Било 476 укзпно играча Бох. Од тога 4 са Вукајлије завршила у топ25. Фин резултат

Ja sam zadovoljan sto sam najbolji kosovac na svetu kad je fantazi u pitanju xdd

da prostiš mitke ponovo, petorica sa vukajlije u top25, ja sam 24. bio
ceo dan me eskiviraš mitke nema smisla stvarno xd

Е да га јебем више, извини. Контам да се сад осјећаш ко Ана Брнабић. хД

Значи нас 5 одавде у топ 25. Да је неко понудио прије првенства, мислим да бисмо овакав резултат оберучке прихватили.

пето место на фантазију > друго место на европском првенству

slabije pratim evroligu otkad nema moga partizana tamo, sumnjam da ću igrati, ali ako ima zainteresovanih za nba npr. što da ne, biće ovih naših kapiram da će se pratiti fino

Pokušao sam da igram nba fantazi, ono je do zla boga komplikovano i zahteva baš previše vremena

To me podseti da sam pročitao ovu vest još kad je izašla, zaboravio sam da vam okačim: http://www.euroleaguebasketball.net/euroleague-basketball/news/i/7xdmbwbft6so5unh/euroleague-basketball-names-draftkings-its-official-fantasy-partner

Plašim se da bi mogli da useru EL fantazi i da neće uopšte ličiti na prošlosezonski