Prijava

A jbg, momak devojko ljubavni problemi buzuki nasa pesma NECE MOCI OVE NOCI :DD

jel pratite i dalje dživdžan radula ovi otišli u sto pičkih materini, pričaju da će da bude džabe prevoz i udbženici i užina za djecu kad oni dođu

ArminVanBuuren

A jbg, momak devojko ljubavni problemi buzuki nasa pesma NECE MOCI OVE NOCI :DD

hahah, da, reci da mu treba pesma u kojoj "neka riba kaže liku da je pička" i odma znamo da je Ana Nikolić - 200/100

Ma udjem ponekad al vise su prebedni a nisu nikakva opasnost tako da koga boli kurac, al kad su krenuli ljudi da se loze ajaoo
A sad su ko rasni kad je pricao da bi uveo da svi imaju kilo leba dnevno besplatno :D

to je fabula definitivno lolo, kao fazon eee bre vrati mi se sad bre volim te jbt znam da sam nekad malo težak za svariti jer sam brz al volim te

ništa dragi prijatelji hvala na pomoći nemojte se više mučiti

Pratim, ali ne zato što me interesuje raskrinkavanje, nego opaske tipa "Stevanović priča o zelenim površinama u centru Beograda, a ima naglasak ko derviš iz Travnika"

Ma da, pa fala bogu zato mi i vodimo i dalje stranicu da seremo takve stvari haha

trebate tviter da nam vidite tu smo mnogo slobodniji, tu jebemo i Jankovića pride, i još ponekog s vremena na vreme, bude nekad neki tvit i o životu, sportu, nešto kao Dživdžan Radule/Isus

Do jaja izgleda

Aj ln ja sam u 3 bio mrtav i onda potegnuste potragu za pesmom, srecom sada cu se uspavati njome a tvoja gvozd jbg dok ne naletis na radiju negde nista najvrvtn:/

o/

Ln dragi prijatelju odoh i ja

pozdrav, prijatelji, a ti gvozdene vidi ako može neki sergej trifunović content cop da se odradi

Haha Coa, gde ga se seti

Kako da se ne setim kad mi je to jedan od malobrojnih "kontakata" sa pederima mekanim

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."