Prijava

Nosim one što nosi nikolasov tast i izijemov deda iz nemačke :D

Samo bez čarapa za razliku od njih ostr

Stvarno one za matorce sandale, ne mogu ove mladalačke otvorene, pregej su mi

Brate, davno sam kupio espadrile, to je obića za ljeto.

Vidim da si espadrila poznavalac, stoga u konverzaciju ulazim rado.

http://www.vardahome.com/images/pic/DWjxo8Za_804897.jpg
ovakve kupio sam u waikikiju

a one u njujorkeru su obične crne.

Namackam onog pudera za noge ono što stopalo ima nacrtano. Koristim sa mirisom timijana, naš kako miriše obuća, ko u crkvi.

http://www.esensa.rs/proizvodi/dr-plant-puder-za-stopala/

александаркг

Ovo je baš odličan post za ovu temu ostr :D

hahah

A za sandale, sve ovo što priča coa kg priča i jedan moj drugar. Nonstop je u sandalama, i na poslu, i do grada, i do prodavnice. Jednom se našli kod neke drugarice, ja došao u šorcu, majici i japankama, a oni oće da izađemo negde konkretno uveče i ja reko, dobro, ne mogu ovakav, idem do kuće da se presvučem, a on kaže, ma brate, majica ti je okej, možda će da te puste da uđeš i u tim bermudicama i daću ti ja ove moje sandale, i ja tu onako kako bi reagovao svaki normalan čovek koji ne nosi sandale, "brate, stvarno neću da idem u sandalama u grad", a on krene da peni kako smo majmuni svi redom i da su te patikice koje obično nosimo dve klase manje ležerne i adekvatne izlascima od kožnih sandala. I posle tri meseca se nešto bezveze pičkaramo, a on mi kaže "jebote, nemoj samo da se uvrediš ko onda kad sam ti nudio sandale"

radjarde, veliki si prijatelj

video sam i prvi put kad si mu okačio

Nije jbmti, zenski vokal, 60e fazon, msm da je citroen reklama i krece all the days tnanana..kurac da bar imam jso par reci da izguglam

Tek sam se sad setio i trazicu je sad opet jebeno, proverio sam temu na kojoj sam pitao jedini je odgovorio, svaka cast i hvala!!

https://www.youtube.com/watch?v=LZ-XtBvPj0I
a ovo si proverio? ima 60s prizvuk, riba je i peva all the days

Ma jok bas je pesme iz sezdesetih ko sto znaju za reklame da uzimaju, nzm sta jos jbg, reklama je za auto sig nesto krecu valjda od kuce porodica ili nisam video lepo vrte bre celo prvenstvo na tajmautima reklamu jebenu kako niko nije primetio??!

Gledao sam sve reklame citroena jebenog i nista, da l je moguce da kod nas pustaju neke starije ima li to smisla :D

Ja sam iskopavao pesme sa Citroenovog kanala na jutjubu, jel tamo istražuješ? Ili pošalji Citroenovoj stranici na fejsu poruku, imaju sigurno nekog ko zna

Moraš je naći, ovo je vrlo bitno. Ja sam nekih pet puta u životu bio ozbiljno deprimiran po više dana kad nisam mogao da pronađem pesmu koju sam negde čuo. Dok vozim, telefon je na suvozačevom sedištu ekrana okrenutog nagore, a hand gesture podešen da desnom rukom nacrtam slovo S na ekranu i Shazam se pali odma za slučaj da je nešto dobro na radiju

Haha ma ocu boli me kurac, cekam polufinale pa cu uzeti ostale reci :D

Gledam i ja na njihovom kanalu, nego sad razmiskjam mozda je reklama za novi fiat 500l :/

Ma sutra ujutru jebeno prva stvar premotam nazad na tekmu i reklame i nadjem i kraj price

Al izjeda me sad bas me izjeda :/

E tu reklamu već znam, moguće da je fijat

Mokasine i citroen, sasvim korektna pederska spika