Prijava

Imam ja jednu pesmu da potražim ako znate vas dvojica a vi najverovatnije znate

Dakle pesmu sam čuo 2014 na radiju, dakle verovatno je baš iz 2014 a možda tipa 2013, 2012, pevaju riba i tip u duetu, tema pesme je kako je on bio nadrkan frajer prema njoj u vezi pa ga je ona ostavila a on sad pati jer ju je zapravo voleo al nije to smeo da tek tako pokaže a ona je u fazonu eee prc sad baki, batica ima onako glas nešto između elitnih odreda i folka a riba je neka klasična ova nova generacija pevačica, pesma je onako buzuki moderno

A jbg nisi bas suzio opisom haha

To onda mora biti Darko Radovanović i Ivana Selakov - Ako je do mene jer se spominju prašnjave(napuderisane) sandale

I mislim da se riba potpisuje imenom i prezimenom

Odma posle te pesme je išlo Ma ima mnogo žena i kafana, dakle to je bio otprilike takav blok pesama, samo je ova pesma malo folkerskija

tad sam prvi put čuo obe te pesme, ima mnogo žena i kafana sam zapamtio do kuće, ovo nisam

EVO GA JEBENO 1,6MIL PA KAKO NE NADJOH
A lyrics je ipak on the day ne all the days
https://youtu.be/VLQU9JR-i7E

lol, ja video ovaj naslov dok sam kliktao i mislio da je u pitanju neki test sa pticama, ekološki standardi il tako nešto i nisam hteo da uđem na klip XD

Sada možemo svu pažnju da usmerimo na sirotog Gvozdena

Nemoj da Radule i Jankela vide ovu reklamu biće otkud pare za ovu reklamu a nema za radnike u Kragujevcu

ne, ne bi zaboravio adila, srbi su svi umešani

Pa isto, al na kraju oznacim samo ove u posl god dana i aj klikni kad eto, a kakva reklama jebate roda vidi da imaju novog fiata i kao bolje njima beba :D

Uvek para na paru ide, ko ima za fijata, ima i za bebu, a ti sirotinjo puši kurac i jedi paštetu u crevu

Jel baš nemaš dilemu da je onakva fabula u pesmi kako si opisao gore?