Prijava

Nek' sada ratne igre prestanu

Evo izveli su i tenkove na ulice

Mene zanima sta dominic de coco misli o ovoj temi

ja sam pomislio da je on i otvorio temu haha
možda se i radi o istom liku

Zanimljivo je da su nam usta istovremeno i puna Kosova i puna nezavisne Katalonije. Za narrod kome je otet dio teritorije baš se mnogo radujemo separatizmu drugog.

Da ne pričam koliko su te mikronacionalističke težnje pogubne za generalnu stabilnost mira u cijeloj Evropi. A kada dođe do nemira prvo će udariti tamo gdje nema nikakve stabilnosti. Pogodimo gde je to :D

Ja ne znam ko je to za nezavisnu kataloniju osim canka i dodika xd

ja sam pomislio da je on i otvorio temu haha
možda se i radi o istom liku

E, ne zajebavaj sad. Jesam dupli al' nisam psiho. Pa još da budem dupli od duplog.

Otprilike 80% ljudi koje sam danas sreo.

Gamad na planeti smo.

Ma verujem da ljude generalno zabole da budu za ili protiv nezavisnosti Katalonije već su ovi koji su kao ZA više u fazonu 'aj sad da vas vidimo šta ćete da kažete, da l će da bude kao sa Kosovom.' Jer su sugurni da Katalonci neće dobiti podršku kakvu su dobili šipci, iako i po starijoj i po modernoj istoriji, po kriterijumima koji su primenjeni na Kosovo, Katalonci više zaslužiju nezavisnost.
Pardon, Kosovom*

Ko voli da se bije tries dana robije

A reci da ne bi bilo smešno da neke 2030. hispano-nostalgičari kukaju kako bi sada žarili i palili da im igra ujedinjena reprezentacija, a ne Katalunja, Baskija i krnja Španija. I kako si nekad mogao da spavaš na klupi u parku i da te niko ne dira.

U Španiji problemi, zdrrrrravo!

Idem u Španiju da valjam benzin u kuvanim flašama od Golf-kole.
I step-sokove.

A reci da ne bi bilo smešno da neke 2030. hispano-nostalgičari kukaju kako bi sada žarili i palili da im igra ujedinjena reprezentacija, a ne Katalunja, Baskija i krnja Španija. I kako si nekad mogao da spavaš na klupi u parku i da te niko ne dira.

U Španiji problemi, zdrrrrravo!

I da marka i ono katalonsko govno svako prvenstvo sklapaju timove od velike španije ko naši idioti hahahahahah

Hahaha koja smo govna, svi su u fazonu nek se pocepaju mamu im jebem zapadnjačku, katoličku...mada Kosovo je srce Srbije...mada onda Republika Srpska može od Bosne da se odcepi...mada može i Vojvodina onda...aaaaaaaaaa tako sam zbunjen...šizofenija intensifajz...

EDIT: LOL jebiga, Skočko me preteko s objašnjenjem.

A sta nije jasno? Dok se ovde pominjalo nezavisno kosovo, nezavisna vojvodina, nezavisni sandzak, svi su bili u fazonu, pa da, ipak to su demokratske celine, koje teze da se otcepe od represivnog velikosrpskog rezima, da, razumljivo, prirodno, trt prd, daaaa...
A sad? JAOJNEMOJKUKU gde ces Katalonijo!!!
I da, nama svaka nestabilnost odgovara, dol je bila apsolutna stabilnost, najebali smo.
Sve ide na bolje za nas, videcete.

Sve ide na bolje za nas, videcete.

Dobri Otac Bog Sapsitelj će blagosiljati ove tovje reči.

Spanija je bila protiv nez kosova. Doduse lajala je zbog sebe ali nebitno jbg

Boktejebo, pa čitav dan sastanče, pregovaraju kako i gdje izaći i sa kojim stavovima, niko nijednog jebenog starog vuka diplomatije nije zvao, nijedan doktor međunarodnog prava nije na sastanku, ništa. Konsultuju se sa Milomirom Marićem jebenim. Izaći će debil sa protestnom notom, OŠTROM protestnom notom. Tj. neće ni Vučić, standardno, pustiće nekog drugog.