Prijava

Ma nema nista od vracanja slika, sta vam je :):):)

Protiv sisa na slajderu, ovaj slika.

Нема слика више. Тачка! :)

Upravo tako, Korleone. Popularizacija sajta dovela je do toga da autori besomučno tragaju za načinima da prodaju defke zarad jednog dana obitavanja na naslovnoj strani (k'o u tabloidima), umesto da tragaju za načinima da napišu nenapisano.

Postavite neke teme sa foruma,na primer uputstvo za korišćenje i tako to.
A možete i postere da nabudžite.
Samo otkud odjednom skidanje slika.Razumem za one golišave,ali za ostale stvarno ne shvatam.

Сда бар не морамо да се мучимо око гуглања слика.:)

@Eлектричар прочитај пар коментара уназад. Схватићеш.

Pa čitao sam,zato sam i ovde.Treba ograničiti broj slika,ali ukinuti ih skroz?To možda i nije dobro.A možda i jeste.Što se mene tiče meni ni iz džepa ni u džep!

Mislim da treba ograničiti jednu sliku za definiciju, a posteri su postali živo sranje, dovoljno je neko da okači zanimljivu sliku i nažvrlja neki tekst, i za to dobije gomilu pluseva...

Zabranite onda i postavljanje linkova na chat-u i nema frke. Totalna ravnopravnost. Ovako se sve prebacilo na chat, opasna pizdarija. Znam po sebi... :)
U zdravlje

Ma banujte sve živo,pisaćemo samo defke i gotovo.Pa da budemo svi jednaki!

Слике су срце Вукајлије :) шалим се :)
Ма овако без слика је одлично, боље да остане овако...

Ja po prvi put za dugo vremena mogu da kazem da sam ODUSEVLJEN! Jos samo da se zabrani reklamiranje na cetu i Vuka ce opet biti ono sto je nekad bila.

Kajzene, svaka cast! :)

Ја сам закачио омање брдо слика у вукајлијашкој каријери али дајем глас да се не врате на слајдер доле. Тотална равноправност!

Неко је испушио курац за квалитетну дефку (морам овако да псујем, лакше ми на души) због тога што није био при компу у 4 или 5 одвојених термина дневно да окачи по слику.

Директна последица невраћања слика на доњи слајдер је мнооого опуштеније дефинисање и престанак гладијаторског такмичења.

Имам утисак да од јутрос одређени чланови који хејтују слике трпе континуиране оргазме ;))

Ja sam za to da se vrate slike,ovako je nekako prazno:((((

My oppinion:

- Da se vrate slike, ali da se ograniče na jednu po definiciji. Nije loše osvežiti definiciju sa slikom za koju autor smatra da može bolje da prođe, ali sa JEDNOM slikom.
- Ograničiti dnevni broj definicija na 3, uz to da i obrisane definicije ulaze u taj bonus.
- Ako već ne vratite slajder sa slikama, onda ne bi bilo loše da se slajder sa definicijama poveća na 30 - kako je i ranije bilo, i kako bi na taj način definicije bile bolje ispraćene... dec it :)

Ако ћемо тако онда онемогућите и архиву. Довољно је само завирити у њу и јасно је ко је конкуренција. Наравно, зна се шта се ради са конкуренцијом :)
А опет, све би то било сувишно да није ове дефиниције дана. Но немојте њу дирати, плиииииз :)

Углавном, ово што Минг каже...

sta se bunite... slike su tu.
http://vukajlija.com/smesne/slike
evo link pa gledajte do mile volje.
fala bogu pa su sklonjene sise i govna odozdo.

Vidi stvarno! Pa dobro, može i ovako. Kul!