Prijava

Pa tu si se zajebao, zapravo sam stručnjak za opijate i disajni put.

Ja ako bih se ubijao lekovima ubio bih se vijagrom recimo zgutao bih 40 tableta vijagre da mi se ne spusti do četresnice

Ahaha lolo to je možda jedina stvar u kojoj sam dobar u ćivotu, koja ironija

skakanje sa zgrade ili u reku su najtrve

само убис

http://lostallhope.com/suicide-methods/statistics-most-lethal-methods
evo bez polemike imate skalu sta je najuspesnije i najmanje bolno
kurt kobejn je znao znanje

To skakanje u rijeku...koji to fazon...jel te rokne udarac u vodu ili te cuka izda prilikom skoka...ili se nakako ugusis?

e isto sam hteo da pitam brt kapiram da s golden gejta skocis ubija te udarac, ali debili skacu s pancevca pa ih spasava onaj renato dakle ne ubija ih udarac

E, odlična lista nema šta sad može lok.

Samo jbg ne ide baš da ostaneš bez glave, recimo da pričamo o nekoj iole normalnoj varijanti samoubistva gde nešto ostane od čoveka, a ne samoubistvo tipa da legne na granatu i sl.

Evo ovde kaže da je požar najbolniji, može biti, nikad nisam razmišljao o požaru kao načinu za samoubistvo.

pa kao general prljak

a zamislite zive da vas sahrane e od toga nema nista gore

Poenta teme je bila da se napravi ovako neka lista, sad kad vidim da to postoji - uzaludno je.

Onda može da se prekrsti ovo u anegdote u pokušajima samoubistva ili da se gasi jer je govno sad

E izijem ima onaj film sa rajanom rejnoldsom jeben je solidno mada nije sad nešto predobar ali baš s tom tematikom

ovo su najuspesnije metode jer bas je za ljude koji nameravaju da se ubiju, ona reckanja vena i slicno je za privlacenje paznje ili nanosenja bola sebi

neko juče rekao da je Zapata pisao i na onom sajtu VICE jel to istina?

E solidan je način ono da se peče prase u garaži npr crkneš ne osetiš i opet ostaneš čitav a narod će misliti nesrećan slučaj

I još grickaš vruću prasetinu i nalivaš se alkoholom pa šta čovek više da poželi

mislim moras bas biti glup da fejlujes samoubistvo sacmarom
dosta ljudi bira neke metode koje nisu u svim slucajevima smrtonosne recimo gutanje enormne kolicine lekova ili seckanje vena popreko umesto uzduz