Prijava

Bio sam u pravu da je predoziranje najmanje “bolno”. Ono sto me na ovoj skali zabrinjava je vreme. Pise da je u minutima, i pise da kad se upucas u glavu da si mrtav tek za 1.7 min. Wtf? To bi bilo najjezivijih 100 sekundi. Ležiš upucan i 100 sekudni još mozak radi, dovoljno vremena da se pokaješ a da bude prekasno.

Haha je l' ovaj sa čmarom na glavi probao da se ubije i fejlovao?

Pa da ga sprdaju jer je fejlovao stavili mu čmar na glavu

Ja da ocu da se roknem lepo bi se oprostio sa svima izljubio otisao uzeo apartman u hotelu uzeo 10gr belog paket red bula 10 vijagri i tri flase rakije pozvao 4 kurve i cekao da mi stane srce pa kad me nadju da se prepricava legenda

a de brate, okine te al prezivis ko invalid neki biljka jebena haha posle treba da molis nekog da te ubije, niko nece da pocini ipak je krivicno delo samo ocima mrdas do kraja zivota teret si svima bogalj ubogi xd

ovo je neki prosek, da se u glavu roknes i zakacis najbitnije delove mozga gotov si za nekoliko sekundi

da skocis u zoo vrtu u kavez sa medvedima isto je solidno, a opet LEGENDARNO

I to je dobro, al ne da uskocis pa trcis unaokolo i bezis od medveda nego da uletis u njega direktom pa umres ko covek za tri sekunde

"U tom trenutku, shvatio sam da je sve u zivotu, za sta sam mislio da je nepopravljivo, zapravo potpuno popravljivo - osim cinjenice da sam upravo skocio" Ken Boldvin, preziveli skakac sa Golden Gate mosta

Ja mislim da bi brže čoveka ubilo da skoči među divlje svinje nego na medveda, pa eno dikaprio se namuči posle mesecima jbg, divlja svinja je jebenija

giljotina ?

mada i tu sam citao fazon svesna je glava par sekundi :D

ili da uletis negde gde Knele sedi sa Giskom i tom ekipom i sve snage da ga raspizdis nabodom glavom o glavu

nilski konj najvise smrti u africi od strane nekomaraca verujem da te nabada glavom dugo posle tvoje smrti

giljotina, ali da platis jos 2-3 coveka koji ce istog trenutka kad ti glava padne poceti nogama da te sutiraju u glavu

ArminVanBuuren
giljotina ?

hhah odakle ti giljotina u 21. veku

ma de bih se jebao sa zivotinjama hahah otvori ti pluca medved fazon i ostavi te tako da jauces satima fazon ili legne na tebe haha, ili nilski konj jos gore uvali se na tebe gusi te satima

ma jok nilski konj je bas preagresivan ne ostavlja te dok nisi mrtav ako se zajebes i udjes mu u prostor koji je dosta sirok